Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. stevane, ja mislim da je valdemar tome sklon i bolje upućen. nađi neku temu gde se o njemu radi pa ga pitaj kako to uopše funkcioniše.

    Zaista je Kosmo u pravu. Ali bitne su emocije, poverenje i poštovanje limita submisivne osobe. Takođe, i dominantna osoba mora da ima svoje limite, jer ako je u pitanju samo rol plej, dominantna osoba može da upadne u zamku zvanu "dominating from bottom", gde će ta osoba biti prividno dominantna, a u stvari samo ispunjavati želje svog submisivnog partnera. Komplikovan je to odnos. Kroz praksu se stiče iskustvo, isto kao u svakom ljubavnom i/ili seksualnom odnosu. Razgovor, komunikacija, to je bitno. Malo je situacija gde se ljudi jednostavno uklope, želja za bičevanjem i želja za bičevanošću da odgovaraju tačno jedna drugoj. Pa ljudi smo, svi smo različiti. Peace.

  2. nisam imala prilike da o tome razmišljam, stevane, jel mogu da ti javim kad razmislim?

  3. eto, ovo što valde reko.

  4. Ali, ima bajki gde se jednostavno nađu. Samo, to nisu dobre bajke. To su zle bajke. Tu jedna osoba ima želju da bude uništena, a druga osoba želju da uništava. Tu se uklope. To je rudimentarni, sirovi, neglumljeni sado-mazo. Predator i žrtva, bez socijalnih obzira. Na sreću, retko se to dešava.

  5. i ovo isto što reko valde.

  6. Ajde Chule, banuj me pls.

  7. kosmopolita

    nisam imala prilike da o tome razmišljam, stevane, jel mogu da ti javim kad razmislim?

    Био бих ти захвалан, баш.

  8. Kosmo, promeni ovaj medicinski avatar i nemoj više pričati da neguješ dementne jer to izgleda nekima budi duboko skrivene maštarije.

  9. Stevane, ne traži đavola :) Tako sam ja jednom, i sto me muka snašlo, a nijedno zadovoljstvo. Ne pričam o Kosmo, naravno, nešto nevezano (haha, umalo da napravim vic).

  10. Био бих ти захвалан, баш.

    evo, stevane, objasnio valde i tebi i meni. svaki dan naučim nešto novo.

  11. ček advokado da nađem odgovarajuću sliku

  12. ok, valde, svi smo videli one tvoje slike iz šume, svi znamo da povremeno prizivaš đavola

  13. Eeee, otkud teeeeea?

  14. eo ja došo da vidim šta se dešava po forumima. sve je u redu vidim

  15. Valde, je l ti to Lubarda na avataru?

  16. eo ja došo da vidim šta se dešava po forumima. sve je u redu vidim

    Pa šta ima kotebe?

  17. ovo je neki apis
    ali nije apis
    nego hapi (po starogrckom)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.