Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. devera se, manje loše nego što je dobro. kakos ti

  2. Apis, bik? Ne znam starogrčki.

  3. Chule37
    Đoto banovan si.

    Oh, ne, pa kako je ovo moguće :O

  4. ma, glupost neka, izvnorni naziv za apis-a je u stvai hapi

  5. mislim njegove umjetnine, ne znam kakav je ko čoek

  6. može li uopšte "loš" čovjek stvoriti nešto "artistično dobro tako reći odlično"?

  7. Da li ste realni da se prepirete sa Kosmo?? Žena sasvim korektno radi posao moda a što se tiče brisanja sadržaja

    Saglasan si da definicija/poster/reakcija postaje vlasništvo sajta i da nemaš pravo da zahtevaš njeno uklanjanje. Naravno, prilikom svakog prikazivanja definicije na sajtu, biće navedeno tvoje ime.

    i

    Saglasan si da MODERATOR ima pravo da obriše tvoju definiciju/reakciju/poster ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

    Pravila. Kapiram da znate šta to znači...ili prolazite kroz crveno na semaforu i ne dajete migavac kad skrećete?

    Spem i klinačke gadosti na sajtu moraju barem malo da se čiste na sajtou, inače bi se podavili u izlivima raznoraznih mudrosti cenjenih "autora". Ajmo malo zdrave sprdnje i prozivke, nađite nešto da jebete i mirna bačka. Srdačan.

  8. ovo nije ni tema ni mjesto, tako da jebem li ga ja, odavno ne bih ovde, neću valjda dobiti bananu zbog spema

  9. može li uopšte "loš" čovjek stvoriti nešto "artistično dobro tako reći odlično"?

    Jok i ne može. Znam Vidosava Stevanovića, i arhiđubre je.

  10. Ali, moderna srpska književnost nema veze sa Kosmopolitinim poukama o moći, tako da ne želim da nastavljam diskusiju na tu temu.

  11. e jes, čekaj da pročitaj o čemu je riječ na ovoj temi

  12. Ja samo da kažem da sam upoznao Lubardinu ženu par godina pre njene smrti i da svašta ludo znam o njoj i ponešto o njemu. A sad vraćam temu Kosmi.

  13. Nije dovoljno da vraćaš. Treba da pišeš. Ne očekuješ valjda da ona sama piše o svojoj moći. Pa daj, ko je toliko neskroman da bi radio tako nešto?

  14. Widosaw-gowno
    Lubarda-BAS mi se ne svidja, poklonio silne slike muzeju u Sumaricama zali Boze boje, normalno moje misljenje.
    Ja znam zenu pok. Petra Kralja, super lik.
    Kosmo-odlican moderator, kao i Natnat sto je bila, stoka treba da budes da bi vredjao zenu, jel cujes Rasni, nemoj to vise da radis, to nam nije u tradiciji, al dobro uvek malo odlepis kad je derbi, i onaj zid vise ne pominji.

  15. Vidosav je dobar pisac, Lubarda je dobar slikar, Kosmo je super.

  16. Lubarda je dobar slikar. Lubardina žena je sušta suprotnost od Kosmo. Kosmo je super. Ko drukčije kaže, kleveće i laže.

  17. ili ljudi nisu čuli za vidosava, ili misle da je odličan pisac, sluga svoga jezika, kako on reče, "kada je počeo da sanja i razmišlja na francuskom, vratio se u rodnu grudu", s tim da razlozi zašto je bio tamo nisu bitni. niko, da ja znam nije rekao da je govno, pogotovo ne gowno, jer pretpoistavljam da se zajebavaš

  18. Vidosav je dobar pisac (doduše, bio, više nije), ali je smrad lično, personalno, ako ga poznaješ.

  19. Pesma o Kosmopoliti i dečici sa foruma

    Kosmopolita, kad banuje kao gepard hitra,
    Oštra kao zima što ledi rečna korita,
    Stroga, a dečici se ne sviđa ta retorika,
    Mora da ih banuje pa ih je puna hronika,
    Ona puno ih toleriše, pa se osilili,
    Pa da nije nje, u trajnom bi bili,
    Opravdano, banuje i to radi često,
    Leti po forumu, i stavlja sve na mesto.
    I čim na forum uđe, deca odma strepe,
    Tada deca ćute, ili bez veze prete,
    I onda lagano svi u ban odlete.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.