Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. Otvorio sam temu u Podforumu lingvistika sa željom da saznam pravilnu upotrebu ovog izraza.

    http://vukajlija.com/forum/teme/69806

    Kosmopolita mi zaključa temu i preti mi trajnim banom. Mislim da to nije dobro i da će ovakav pristup oterati nove članove sa foruma i sajta poput mene. Poslao sam joj poruku a ona ne odgovara i ne želi da obrazloži svoj postupak.
    Zaista nefer i neprofesionalno.

    Ovom prilikom ulažem žalbu na dotičnu osobu i na njen rad.

  2. bolje iskuliraj jer neces biti prvi kojem je udelila trajni ban....svi znaju da je sasvim nebitnoj dala trajni jer joj se zamerila...i to rekla neku glupost tipa ti si obicna med. sestra, a ja cu posle faksa biti doktorica tvoj sef...i ova je posle toga uzela na zub jurila je po sajtu dok je nije trajno banovala

  3. ahahahaha pezose
    usnice, to ti je sedma besmislena tema u tri dana. nisi trajnovan do sad samo zato što neko reče da si carin dupli, pa sve čekam nešto zanimljivo

  4. космополита колико имаш самопоштовања на скали од 0 до 23,7

  5. 0, jebi ga, čim sam došla ovde da jedem govna.

  6. Kakav je ovo spem foruma?

  7. Sad ozbiljno. Čemu kažnjavanja spema kad su samo prve 3 teme aktivne u zadnjih pola sata?
    To znači ako se otvori 7 novih tema da će se i dalje videti one na kojima je pisano u zadnjih pola sata.

  8. a jebi ga, rasni, ne može kad ne znaš kad je dosta.

  9. Jutro te pajseru. Ti otvaraš daun teme kad ovde ima 50 ljudi.
    Privlačiš pažnju, šta?

  10. A da ti moraš da vidiš kladionicu i kk teme.
    Ajde ne brukaj se.

  11. Na kladionici najveca gospoda, kad ste videli da lecki mrav ili nikolas ostave spam post, a kamoli otvore spam temu?

  12. Ne brt o imigrantima će da pričamo
    Svaka tema koju si ti otvorio je gowno jbg svestan budi toga

  13. A znaš koliko me zanima tvoje mišljenje?

  14. kad ste videli da lecki mrav ili nikolas ostave spam post, a kamoli otvore spam temu

    Проста и лепо упакована истина.

  15. Ja jos ni jednu temu nisam otvorio osecam da jos nisam dovoljno bitan

  16. Mozda i jesam ali se ne secam jbg

  17. Jel se banuje za glupe definicije?
    Što bi se onda banovalo za glupe teme?

  18. Bićeš banovan za svaku spem temu zanimalo te moje mišljenje ili ne ok?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.