Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. Hahaahah pa kako se dejance zove koji kurac? Aj samo kazi da mu je pravo ime jaca hahahahaha

  2. Gde se sećam, samo znam da nije Dejan. Neki Mare, Stanko, Slavko, jebem liga :)

  3. Hahahah krv ti jebem, ne znam jel veci skec staviti nik Dejance kad ti je ime Dejan ili kad ti nije to ime?!!!

  4. Dejanče, Bog humora.

  5. ne znam jel veci skec staviti nik Dejance kad ti je ime Dejan ili kad ti nije to ime

    Ahahaha, realno!

  6. Ahahahaha umirem

  7. Dejance bog humora nas uveseljava i kada nije tu

  8. http://vukajlija.com/dejance/725122 Posto ne da mi se sad trayiti ona tema dje da trayim da mi odaberete deformaciju zato mecem odje!

  9. jel si ti medicinska sestra

  10. što? jel i tebi raste nešto a ne znaš sa čim da mažeš il te žiga srce pa ne znaš koji lek da piješ il ti ide krv iz nosa...

  11. mir mir mir niko nije kriv

  12. gde mogu da kupim gusku za mokrenje?

  13. bravo kosmo samo cisti

  14. kosmo ako treba ja cu da te branim ;)

  15. to bi mi popravilo kvalitet zivota da li se slazes?uvek se rasanim kad nocu idem u wc.

  16. od čega, ollanik? e da, onu temu o7 da se vrati žajk ti nisam ja zaključala, meni je bila zanimljiva.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.