Prijava

Kosmopolita mod, pa jebote plavanjac da je aktivan bio bi kandidat

sa druge strane ko je više lud da radi za kazana za džabe

TWOJ GAZDA BLEK HOL HA HA

al ozbiljno, ja sam prvih pet godina na sajtu bio ubeđen da moderatori primaju makar neki simboličan novac

Ti misliš da rade za džabe.

kakav moj gazda blek hol ja nisam na tarzaniji :)

da, gvozdene, otišlo je u kurac ovo, to sam i ja rekla čim sam videla da sam ja mod.

kazan najjači car ima radnu snagu od početka sajta za džabe lolo. Da budem pošten, i ja sam bio mesec dana kad sma imao 18 godina doduše :)

najjači je bio kad dođe da kenja modova što nisu ažurni dovoljno, to sam video jednom na mod forumu kao alo rođaci šta je ovo za šta vas ne plaćam

sad više ne priča ništa.

alo rođaci šta je ovo za šta vas ne plaćam

ahahah

хахах тотално могу да замислим ту сцену са кајзеном

trenutno je najnepopularnije vreme da budes mod, sajt nikad nije bio jadniji, ili ako je i bio ovo je sigurno u top 3 vreme po jadnosti

problem je primitivna masa koja smatra nekim velikim dostignucem biti mod

i na mnogima je uspelo da se vidi ono daj nekom moc videces kakav je, mnogi su poceli da pustaju svoja mala sparusena mudasca kad su se dokopali pozicije

odjednom naprasno postanu pametni za sve i smatraju se kopetentnim ili tako nesto za sve

najveci dokaz je govnar kostic koji je obriso defku aca ilic brkati govnar koja je jedna od 25 najjacih stvari u istoriji interneta u srbiji...ej jedan mali govnar sta sebi dopusti

ja sam tad kao klinac bio u fazonu kao da su me proizveli u viteza, ma i jače, kad sam postao moderator. Jbg :) I nije mi palo na pamet tada da postavim stvari tako da neki lik fura sajt i uzima pare a neki likovi mu rade za dž jebote :)

a šta ti to smatraš za rad?

Ko je ono stavljao u CV kao radno iskustvo, mod na vukajliji? Lolčina, al ne mogu da se setim ko, jbg.