Prijava

krle drzi na fejsu works at author at vukajlija.com

ne, straja na svom blogu piše da je bio najpopularniji autor, ništa mod

daj link strajinog bloga

Čekaj ima i blog? Brt. Koji će mu kurac.

Ko je ono stavljao u CV kao radno iskustvo

Mylyca.

Mada je to skroz okej. Poslodavci koji nisu sposobni sami da održavaju svoju Fb stranu i Twitter nalog, već im je neophodan neko da se time bavi, itekako svršavaju na stavku "moderator na Vukajliji".

pa decko i jeste bio jedan od 3 najpopularnija lika na sajtu ikada....doduse medju retardima i klincima, al to je uvek bilo 97% sajta

Ti koji ne znaju to sami ne znaju šta je Vukajlija

pa nisam hteo da kažem da laže, samo ono, lol je samo po sebi sve to :)

pa straja zapravo naplaćuje to, i treba da stavi u cv

kreiranje onlajn sadržaja, kampanje na društvenim mrežama, dosezanje širokog broja ljudi - straja - zna, jebiga

straja - zna, jebiga

Haha radj kako si rekao to zaličilo mi na ovaj gif
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201209/20696/2rru6.gif
Straja zeleni, drugi radj jebe mu mamu što ume, jebiga.

pa treba ali to i dalje ne znači da to sve nije lolčina :)

Ja sam stavljao u cv dva puta tarzaniju i bilo me prilično sramota iako je bilo relevantno. Mislim ceo taj govnjivo pederski krug tih poslova i tih ljudi i svog tog sranja, sere mi se.

a straju očigledno nije sramota i očigledno takve poslove ne vidi kao način da se zaradi neka kinta na kraći rok nego gradi karijeru čovek, ima blog jbt :)

ovaj sto je udario ovog samo ga jos vise ubrzao xD

koliko straja mesecno moze da uzme od ovog interneta?

Povećao sam višemilionsku posećenost portala SrbijaDanas.com za 200% u periodu od godinu dana.
Postao sam najuspešniji social media promoter Bettingexpert društvene mreže za klađenje u čitavoj Evropi za 2014. godinu.
Doveo HotSport.rs na mapu najvećih sportskih portala u Srbiji i regionu.

kolko moze da zaradi od ovako necega sto meni deluje kao spansko selo jbt, cuj promoter nekog bettinga u citavoj evropi kurac palac, kako se to uopste radi

Hotsport je doveo na moju karu, jajarska stranica koja kači vesti na foru "nećete verovati čega su se dosetili igrači Zvezde, pogledajte prvi! (video) (foto)".

Ostalo nisam video i ne mogu da komentarišem.

pa mislim da je to vise da se hvali sa tim činjenicama, kontam da je profit prosjek
ali ti mu uspjesi mogu obezbjediti neki dalji posao gdje će imati bolji profit, ali traži sponzora na ovaj način
bar tako ja ovo vidim

Antensnhor obican. Cuj kao imao je potrebu da objavi svoj pravi identitet pre par dana. Samo da bi ga neko prepoznao na ulici...
Da uzima velike pare, boleo bi ga kurac, nastavio bi da radi ''iza zavese''.

evo sta je sve naveo:

Napravio sam Acu Informaciju, najpopularniju parodiju na srpskom delu interneta. Opširnije pročitajte ovde.
Napravio sam još jednu veoma popularnu parodiju, koju još uvek ne bih da otkrijem, ali preti da zaseni i prethodnu.
Povećao sam višemilionsku posećenost portala SrbijaDanas.com za 200% u periodu od godinu dana.
Postao sam najuspešniji social media promoter Bettingexpert društvene mreže za klađenje u čitavoj Evropi za 2014. godinu.
Doveo HotSport.rs na mapu najvećih sportskih portala u Srbiji i regionu.
Pomogao portalu Sportske.net da se vrate na zasluženo mesto najčitanijeg sportskog portala u regionu.
Svojevremeno bez ikakvih sredstava napravio sopstveni sportski portal sa preko 1 000 000 poseta na mesečnom nivou, isključivo preko social media kanala koje sam lično stvorio (takođe bez ulaganja).
Šta sam još uradio:

Jednu sezonu kao scenarista na emisiji “Veče sa Ivanom Ivanovićem”
Pisao tekstove za Njuz.net, čak i bio deo njihove druge knjige.
Takođe sa Njuzom, pravio više sportskih specijala za EURO 2012, Mundijal 2014, Evrobasket 2014 i Mundobasket 2015 (sajtovi evropskoprvenstvo.com i svetskoprvenstvo.com)
Bio sam najpopularniji autor u istoriji humorističkog sajta vukajlija.com
“Oživeo” naloge Fudbalskog saveza Srbije na društvenim mrežama krajem 2015. godine
Pisao naslovnu temu “Telenor Kontakt” magazina u julu 2014.
Pomogao nekolicini brendova da unaprede svoje online poslovanje putem društvenih mreža
Vodio/vodim stranice na Facebooku koje ukupno broje nekoliko miliona članova

jeste ovo za vukajliju najjadnije, pogotovo zbog ovog ''najpopularniji u ISTORIJI'' bas preocajno zvuci