Prijava

Svaka žena je lepa u mraku, iz daljine i pod kišobranom. (Japanska poslovica)

Tja, pa slabo ima i pravih muškaraca na sajtu, sa izvesnim časnim izuzecina, sve golobrada nejač i odrasla a nedorasla slabotinja. Ne, ne, poslednja vremena došla...

Izvukao si se sa izuzecima!

Žene na sajtu? Ima.

Bohore, znamo ko su ovde pravi maskulinumi. Ja sam po strani, nikad nisam svojom muškom prirodom nastupao ovde, više sam bio objektivan i bespolan, angelu nalik.

sviđa mi se u kom pravcu ide ova tema

sviđa mi se u kom pravcu ide ova tema

hahahha.....sve gledam i čudim se ....

odlična mi je odluka bila da ne zaključavam

Trebalo bi napraviti MAČO KLUB VUKAJLIJE. Da se u njega prijavi ko hoće i sme, a ako se neko nedostojan prijavi, da ga izbace ovi pravi mačo. Deca stop, feminizirani stop, gej stop (osim tobdžija, jbg, i to je neki mačo). Za muškarce koji znaju šta žele!

ahahaha ovo je bolje od ženskog kutka

stišćem refreš..ne mogu dočekati novi post :)))

Haha, a šta imamo mi od tog kluba? :)

Ja bih mogao da napravim ovde spisak top deset mačo likova na Vukajliji, ali ne želim, jer bi me onda oni koji nisu u njemu, a želeli bi da budu, mrzeli. U stvari, ne samo da bih ja mogao da napravim, već bi svako mogao da napravi. Interesantno bi bilo viđenje autorki: kojih deset autora su top mačo autori na sajtu. Ali, opet, ni to ne očekujem da nastane. A bilo bi lepo.

Haha, a šta imamo mi od tog kluba? :)

Nemate ništa. Napravite klub TOP DESET ŽENA VUKAJLIJE.

forget, stani sa strane sa mnom i komad, da čekamo šta će da bude sad. dajte nek neko zove partizanku da dođe

valde, što si zloban, nas nema deset

Pa šta će da bude, ništa, dok samo ja pišem ovde. Zvaću je i ja, ali ne vidim smisla...

valde, što si zloban, nas nema deset

A, da, bivše se ne računaju :)