Prijava

valde, što si zloban, nas nema deset

Odbanujte Nebitnu da se broj poveća, a zovite i Ljutenu (nema veze što je dupli nalog). Eto vam dve :)

Dankan nam duguje objašnjenje za ono 'kurve', ostali su nedužni, bar što se mene tiče :)

nebitnoj sam sinoć banovala i dupli, gora je od rasnog :-(

milica je top 10 zena, ostale su devojcice naspram nje

objašnjenje i izvinjenje, forget

Bilo bi zanimljivo kad bi se zaista organizovalo glasanje za najženu i najmuškarca Vukajlije. Glasanje bi bilo tajno i glasovi bi išli moderatoru/moderatorki, trajalo bi određeno vreme, u glasanje bi mogle biti uključene i osobe koje više nisu na sajtu, ali da nema više od godinu dana kako nisu aktivne. Moderator/ka bi te glasove sabrao/la, i postaviolalo negde, da se zna najzad, a ne svi da mašu virtuelnim bicepsima ili puće virtuelne usne, kao, ja sam naj.

Kad grmi ja grlim devojke odlučno i ušuškam ih na jastuk budu grudi, budu grudi, budu grudi mojeeeeeee

Kosmo, ako se slažeš, budi ti ta osoba koja će da skuplja glasove, ako te ne mrzi. Mora da bude moderator, jbg.

Na fotografijama Vukajlijaša ima samo jedna lepa devojka, i njena slika je nestala, jer je postavila na neki sajt.

Čule, ne kače sve one svoje slike na tu temu. A i ne pričamo samo o izgledu, čak o izgledu najmanje, pola ih ne znam kako izgleda.

Čule, pogledaj bolje te fotografije, ja pamtim da je na jednoj od prvih tema Fotografije Vukajlijaša bilo baš dosta dobrih riba.

Bohor spada u kategoriju "slatkorečivi Kazanova".

Valde, ti kao ženu koju ćeš da ženiš biraš.

Valde, ti kao ženu koju ćeš da ženiš biraš.

Ma ja sam oženjen, a ovo bi bilo malo interno istraživanje, što da ne, tajno glasanje koji se muškarci najviše sviđaju ženama i žene muškarcima. Čudno mi je da to neko nije uradio pre. Doduše, ko god skuplja glasove, morao bi da ćuti o tome, da se ne bi određene simpatije obelodanile.

heheheh.....evo ga...već je preraslo u takmičenje :)))

Dame moje ako vas diraju ovi mangupi nemojte se libiti da zatrazite pomoc od mene ;)

Hhahahaha Armine imaju dame decu već

Odbanujte Nebitnu da se broj poveća

Slazem se, to je taman 8+ devojaka.