Ноло

  1. I onda posle neko kae da nema srba koji mrze djovaxa

    Snimeman, first on the list

  2. ne mrzim ga ali nekako mi deluje kao gej spika da se toliko ljudi loži na bilo koga, naročito da se srbi lože na hrvatskog tenisera. to važi i za razne maradone soroše bred pitove madlen olbrajte itd.

  3. Ok. Na koju foru je hrvat

  4. Novaku još samo nisu prebacivali da je bošnjo

  5. I mi znamo za granice neke, Plidu

  6. Ok. Na koju foru je hrvat

    pa na istu foru kao i premijerka vam. premijerka ima nešto hrvatske krvi, a ne valja vam i kažete da je hrvatica. đole vam valja, a ima četvrtinu hrvatske krvi i na kraju on ispada srbin².

  7. Novaku još samo nisu prebacivali da je bošnjo

    A nije da se nije zavlacio duboko u piramide i ucestvovao na piramida kupu

  8. Snime esi danas opet na govnima, priznaj tebrice pola porcije za oprost

  9. Kokara ima krizu identiteta, isfilmovao da je srbin lolo

  10. nećemo ad hominem terati cariša, samo mi objasni kako je ana brnabić sa 1/4 hrvatske krvi hrvatica, a novak đoković sa isto 1/4 hrvatske krvi srbin, možeš li mi pojasniti kako je to moguće i ujedno i kako vas uče matematiku sa te strane drine?

  11. Brnabin deda bio kroasan sto znaci da je potencijalno 1/4 hrvatica

    Djovaxova keva croasanka sto znaci da je djovax 1/2 hrvat

    Nisi dobro izracunao manki

  12. čitao rusku vikipediju da ne bude da anglosaksoni lažu pa malo ofulo suštinu, jebiga. dakle i sam kažeš da čovek ima dosta hrvatske krvi, ali je ipak nekako srbin, a brnaba hrvatica. opet mi nešto nije jasno.

  13. Cudno je to snimemane, vucicu vicu aco srbine a svi znamo da mu je musliju bioloski otac

    https://www.ozonpress.net/wp-content/uploads/2023/11/vucic_musliu.jpg

    Mislim po ocu da se gleda, a pajsad, srki crnogorac. Kako tek to objasniti.

  14. Nolo hrvat samo zbog EU pasoša. Zamisli, srpski pasoš, nevakcinisan. Osuđen na Minsk Open i bosanske čelendžere. Neka hvala.

  15. a zašto je onda brnaba hrvatica?

  16. ae tisina svi smo srbi

  17. Brnabi prebacuju i da je lezbaca a ima dete. Nemos coravcima objasniti moj mudri snimemane

  18. dakle niko mi ne može objasniti što je ova hrvatica, ovaj srbin i moram ostati neinformisan i glup ko kurac.

  19. Kontam da je brat Mesni isto mešavina koječega, kao što je konzerva nareska mešavina koječega sa najmanje onog što mu je u radnom naslovu - mesa.

  20. ostavi svoje komplekse i mržnju prema mesnom ciganu hrvatu bošnji šiptaru sa strane jer pričamo o noletu, ne o meni.