Ноло

  1. Iznenadio me malo snime sa ovim 'sa one strane drine'. Do sad sto znam o snimeu jeste da je beo kao mejmun i ne sme na sunce.

  2. Ima pravo mesni, Cara ostao bez argumenata pa spinuje, klasican potez

  3. Snime srbin govori za srpskog tenisera da je hrvat dok istovremeno plidu bošnjak govori za srpskog tenisera da je srbin

  4. još je i pokazao kako je pametan rekavši da je nolo 1/2 umesto 1/4 hrvat pre toga. pobeda ali pod koju cenu?

  5. A onda galantni KOSOVAC, govori za SRPSKOG tenisera da je možda ipak HRVAT

  6. Pa realno pola hrvatske represtacije su Bosanci i Hercegovci koliko se sećam

  7. Proklet je Balkan dobri moj Plidu

  8. Pocinjem da sumljam da je snime ozbiljno trolovao od prvog posta vcrs na novax temi

    Raniji pokusaj je bio sa fazon 'nole pusi govno'

  9. Ali poredjenje sa brnabom je cista maloumnost, nidje veze.

    Ako vec oces drkas nekog za novaxa kaes caca crnogorac mama hrvatica aj pali kakve ti veze imas sa novaxom srbine tai neki rad, a ne brnaba hrvatica ne valja a novax hrvat - valja. Blejana 1/1

  10. Ili Ne PlAcA pOreZ A nAvIjAs za novaxa sablon, obj i to ima bolju prodju

  11. ako hoću da se besmisleno oserem o đovaksu čisto da bih se osro, ne moraš mi objašnjavati kako. a nemam živaca za toga.

  12. Dobis banan za ovo bedno trolovanje cim se profara ulogue

  13. Za ovo klevetanje srbstva zažmuriću na bar 3 dana bana

  14. Ma de bre, grbavi se jebac, nece ispadne slepac svih 7 dana potrosi na snimea pa pravi alibi.

  15. krkni kurac više, boli me banan, neće nolo biti ništa manje hrvat.

  16. Mesni da li te i dalje pale kurate žene ili si se vratio staromodnim ženama?

  17. mene pale samo apstraktne ideje kao što je uspeh, dobri moj duplače.

  18. Znam da si se jednom prilikom na forumu požalio kako više ne možeš da pronađeš zadovoljstvo u staromodnim ženama pa si prešao na ove moderne pa sam te zato pitao.

    Zato ne valja preterivati sa tim stvarima. Lako se pređe na drugu stranu.

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.