Prijava

Sutra za gresnika a ne za fake drugoruju

Ovaj siner italijan koliko i zverev nemac tj ovaj je nemac kolko zverev rus majndfak

Dobar meč bio, great comeback ala nole

U formi je italijanski slovak ili svabo sta li je vec duze vremena ali do rg ocekujem pad i zasicenje, svi bljesnu na par meseci tako su i ovog alkaraza vorsipovali. Jedan je novax

ноло раскинуо сарадњу са усташом хвала богу више

kako raskinuo saradnju sa samim sobom pišete gluposti

Ivanisevic:

Australija, koronavirus i Đoković.

Onih 4-5 dana kad su ga pustili, to je bilo strašno. Helikopteri iznad nas. Izašli smo iz kuće nešto kupiti, trče za nama, snimaju nas mobitelima. Kao da smo najgori gubavci. Nismo znali idemo li kući ili ne i tako svaki dan. Neki su možda bili na njegovoj strani, ali nitko to nije smio izgovoriti. Da je moj kolega u problemu, ako te volim i ako sam na tvojoj strani, ja ću te podržati.

Neki su me razočarali, ali znate li kako je njemu bilo? Baš je bilo... Zato smo rekli, tu smo za tebe, idemo protiv cijelog svijeta. Znaš da ne možemo dobiti taj rat, korporacije su to, ali idemo. Ponosan sam na to.

real dingospodowshtina

za nubare:
dingospodowshtina od dingospow (gospodin) i dowshtina (dogadjaj) sa znacenjem: dogadjaj jednog/vishe gospodina

Djovax x6 najbolji sportista planete au au

ovo što kaže Ivanišević važi za sve.
Da je EKV iz Engleske bila bi svjetski poznat bend

Ovo je top... prvo kako je on to ko iz topa izjavio, sa savršenom gramatikom, slaganje vremena, sve top... a izvala uopšte nije u Engleskom duhu pri tom... a onda ovi kako su se odvalili od smijeha... znači haos

To pandan na onu našu poznatu s babom, verujem da bi se ova plava rastavila