Prijava

rockangel tebe bih svi da kresnu! haahahaha cak i gejevi

Pa,takva je prica sta da radim.:D

Sledeceg jutra sam se probudila u carobnjakovoj kapi.I to je bilo prvo jutro koje nisam prespavala od kada sam postala sova.Carobnjak je radio u svojoj laboratoriji na spravljanju napitka koji ce me vratiti u cvet,a zatim iz cveta u devojku,jer cini vecito razocaranog coveka nisu mogle da se skinu tako da ja postanem iz sove devojka.Sve je svoje poslove obustavio da bi mogao da mi pomogne i sve je sirovine upotrebio za napitak,iako sutra necemo imati leba da jedemo.
Kada ga je zavrsio dao mi ga je da ga popijem i pretvorila sam se u cvet,a zatim me je iz cveta preobrazio u devojku.Zagrlila sam ga cvrsto i poljubila u obraz.Rekao mi je da nemamo nista za dorucak sem Zlatibirskog kajmaka i razanog hleba,da je sve dao na sirovine za napitke i vradzbine od kojih je mogao da zaradi,ali posto je deo sirovina upotrebio da bi mene spasao moracemo da se strpimo i da nadjemo neki posao...

Blago užasnut ovim prizorom, nastavih dalje ka domu momu, misleći usput samo na svoj krevet. Međutim, kroz misli mi povremeno prolazaše tri babe sa basketa. Trudeći se da izbacim taj prizor iz glave, odlučih se na radikalan potez: uzeh odlomljen komad afalta, i iz sve snage se udarih po čelenki. Ali avaj, babe nastaviše sa svojom veselom igrom, a mene obli krv pomešana sa znojem.

Hmmm...Mesece ti bi trebao da se nadovezujes na moju pricu,ali da ne bi sada brisao ja cu da povezem moju i tvoju pricu malo kasnije.Vazi?

Aaaaa, jebi ga, mislio sam da svako priča svoju... Obrisaću ako ti je lakše, nije problem :)
Ali ako se nadovezujemo, to ispada kao "Nadovezivanje reči", samo što nadovezujemo rečenice...

Ne moras brisati.Povezacu ove dve price.
Recimo da se tvoja prica desava paralelno sa mojom i da se mi posle srecemo i upoznajemo.:D

Nešto kao "Sin city"... Ja ću da budem Mickey Rourke, ili Bruce Willis
( koja sam paljevina, a? ) :)

http://tech2.in.com/media/images/2007/May/img_6582_sin_city_450x360.jpg

http://static.open.salon.com/files/w4svqi321239163181.jpg

Mr.Moon je prorok mesecar koji kroz cudne snove prorice sudbinu ljudima koje ne poznaje,ali komunicira sa njima preko snova i govori im sudbinu.Ove noci je sanjao taj cudan san sa babama koji nije bio prorocanstvo.Njega je nesto bilo omelo,da ove noci prorice,iako je bio pun mesec.Probudio se ispred carobnjakove kuce.Uspeo je mesecareci da predje cak 15 kilometara.Pokucao je na vrata i ja sam otvorila i vidim lep decko,zgodan,sarmantan u pidzami kako zbunjeno gleda i pita me gde se tacno nalazi.
Ja:Nalazite se na imanju carobnjaka(moze da bude ko zeli).Ovo je njegov dvorac.A,odakle ste vi?

Posle kratkog cavrljanja uvela sam ga u kucu,ali je zaspao na fotelji.Posle 3 sata se probudio i ispricao mi je svoj san,tj. prorocanstvo vezano za mene:
"Carobnjak nije covek za tebe!Takav napucani lik ti ne treba!On ti brise sve puteve i zeli da ima kontrolu nad tvojim zivotom.Osudices sebe na propast ako ostanes s njim.U tebe su mnogi zaljubljeni,a ti ces se zaljubiti u jednog koji uopste nece osetiti interes za tebe"
Ja:Pa,vec jesam,ali to nije carobnjak.
Mr.Moon:Znam to!I tu se prekida san,ne vidim nista vise!
Ja:Jel to znaci da se taj nikada nece zainteresovati za mene?!
Mr.Mooon:Nema sanse.Ti si upala u zamku demona(smislite naziv sami),trebace ti jaka magija da se odljubis.
Ja:Jel moze carobnjak?!
Mr.Moon:Ne!To je magija koju ti posedujes!Ali ti trenutno ne mozes da je ispoljis jer nisi izazvana na telepatski duel sa vrsnim carobnjakom!Tvoj carobnjak je trenutno prejak za tebe,a ti si cvet i mozes da umres momentalno cim stupis u trans.Mogu ja da pokusam da te izazovem na dvoboj,moras da budes spremna u svakom trenutku.
Odjednom se soba zamracila i nesto me je povuklo ka plafonu i odjednom se stvorio crni stenoviti pejzaz,jedna je stena poletela ka meni,izbegla sam je i pocela je kisa ogromnih stena!Nije bilo sklonista!Pokusala sam da se primirim i zamahivala sam rukama i odsecno gledala u stene.Sve sam ih razbila i usitnila snagom uma.
Odjednom se pojavio Mr.Moon.
Mr.Moon.:Odlicno!Ali sad cemo probati da odrzimo to stanje par sekundi,a zatim cemo prizvati demona.
Nije se dugo odrzalo stanje i ja sam pocela da padam i pala sam carobnjaku u narucje.Slucajno je naisao i video nas je sta radimo.Mr.Moona je pretvorio u kaktus koliko je bio besan!!!!

U hramu Bude Kuronosua, Arhivara Vremena, monasi cuvaju stare spise o svemu sto se zbilo, neki kazu cak i o onome sto ce se zbiti. Jer, prosto je resenje zagonetke: Ako drvo padne u sumi gde nikoga nema, ne samo sto ono nije napravilo zvuk, nego nikad nije ni postojalo.

Ja, Kuroi Sabato, mladi redovnik manastira Emei, dolazim u hram. U svojoj od rodjenja stecenoj, svim ljudima poznatoj radoznalosti, otvaram svitak sa Seherezadinim pricama.
Posle kratkog citanja, potrazih ucitelja Bankeija Jotakua.
"Ucitelju, ovo je konfuzna prica. Ima li poente u njoj?"
Ucitelj me pogleda kako to samo zen ucitelji mogu i rece: "Ako ima, samo je ti mozes videti", a onda primeti sta citam i rece: "Aaa, pa sto ne rece... To nije tvoja prica. To je Seherezadina prica i ona jos nije zavrsena. Ali ovo mesto krije cudnu magiju u svojim spisima, kao da uvlaci citaoce u sebe. Tako i tebe, mladi Sabato. Tvoje pitanje te je obelezilo i ti si sada uvucen u njenu pricu."
"Ucitelju... na neki nacin sam to znao, kao da sam osetio."
"Naravno da jesi, jer to je uvek namera onog koji cita, da postane deo price. Pitanje je samo: Sta ti zelis da budes u toj prici i da li si dovoljno mudar da se zadovoljis svojom ulogom u toj prici?"
"Ali to su dva pitanja, ucitelju."
Ucitelj Jotaku se nasmeja.
"Jesu, zaista. A ti odlicno znas matematiku."

Izasao sam iz hrama. Bilo je toplo i mirisalo je na zumbul kada sam okrenuo lice ka Zapadu.

Mr.Moon je bio kaktus,i pokusavala sam da ga vratim u prvobitni oblik.Koristila sam se knjigama cini iz carobnjakove laboratorije i biblioteke,ali koliko god da sam bila skoncentrisana nisam uspevala da ga vratim u prvobitni oblik.
Stajao je tako u mojoj sobi na prozoru i svaki dan sam ga zalivala.
Jedno vece sam otisla na jednu zurku u kraju,u jednu diskoteku.Organizovala se zurka za ceo grad.Tamo sam upoznala jednog mladog plavookog carobnjaka.Svi su mi pricali da se jednom u 300 godina radja plavooki carobnjak u cije oci niko ne sme da pogleda direktno inace ce oslepeti,to je odred plavi rak gde svi carobnjaci imaju plavu kosu,a samo jedan od njih plave oci.Ja nisam oslepela jer ga nisam gledala direktno u oci,a kada je on pokusao da pogleda mene u oci,uskocio je niotkuda Kuroi Sabato,uhvatio za ruku i odvukao.On je iz radoznalosti doputovao cak u Srbiju da bi me upoznao i bio deo moje price.
-Pusti me,cudaku jedan!
-Jesi li ti normalna!?Ako mu pogledas direktno u oci oslepeces!
-To su mi rekli i ranije,ali ne verujem da je on bas taj plavooki carobnjak i da je iz odreda Plavi rak.Mozda je obican carobnjak.
-On je,dokazacu ti...
Krenuo je ka plavookom carobnjaku
-Nemoj Sabato...
Bilo je prekasno Sabato ga je pogledao u oci i oslepeo.
Prisla sam carobnjaku i pitala ga da li moze da mu se povrati vid.
-Moja carolija je neraskidiva!Inace moje ime je Neon!Bas kao plemeniti gas.
Predstavio se i otisao...
Nisam mogla nista drugo nego da odvedem Sabatoa kuci da mu pomognem.I carobnjak koji me je iz cveta pretvorio u devojku je tu bio nemocan,a zeleo je da mu pomogne,jer je Bankei Jotaku njegov stari prijatelj.
Kada je Sabato zaspao,popricala sam sa carobnjakom.
-Nema sanse!Plavooki carobnjak je jedan od najjacih na planeti,a odred Plavi rak jedan od najmocnih odreda.Kletve i cini koje oni bacaju traju najmanje 50 godina,a koga plavooki carobnjak oslepi to traje zauvek...
-A,da li plavooki carobnjak moze sam da ponisti te cini?
-Ne moze,jer bi ga njegov odred kaznio.A,kazna za skidanje cini je SMRT!
-A,kad bi se desilo da neko skine njegove cini,da neko pronadje nacin?
-Ne znam,ali ne bi izaslo na dobro...Imas li jos pitanja,posto moram da idem da legnem?
-Imam,a da li bi mogao da vratis Mr.Moona u prvobitni oblik
-Ne dolazi u obzir!To je prevarant i sarlatan!
-E,pa ja sam uverena da on ima moci!
-Ne moze,echinacea,rekao sam ti sto puta do sada i necu da ponavljam!!!!
-Mogu nesto da ti dam u zamenu za to!
-A,jel?!Sta?!
-Mene,nocas...
-Ne jebem se sa biljkama!Mars na spavanje!!!!
-Pa,koji si me kurac onda pretvarao u zenu,i koji si kurac hteo da me ozenis!!!????
-Ja sam trazio ljubav!Hteo sam da se udas za mene iz ljubavi i da budes sa mnom iz ljubavi,a ovo sto ti meni nudis nije ljubav!Javi mi se kad me zavolis!