Prijava

ajd i ja da probam

@Ciklon

Nije problem, šaljem ti obavest, matori:)

bilježim se sa štovanjem

IDEMO MOMTZEEEEEE, PRIJAWAAA Xd

the prof, ti si bese neki kontemporari kompozitor, muzicar?

imam pitanje za tebe ako jesi

Prijavljujem se, da vidim vredim li još nešto kao matora drtina ;)

Upisi me na listu za revijalno da gospodićni Komad pravim drustvo. Takmicio bi' se ja ono pravo, al' patnja je pisati defke preko mog fona na kojem nemam sva behaes slova, pa moram negde traziti zh, sh i ch da kopiram, pa da naciljam u tekstu mesto đe ću da pejstujem. Muke Isusove.

Jednim imenom je takmicenje postalo za klasu ozbiljnije, stoga - prijava! Ako mi je dozvoljeno... Ako ne, znace Prof umesto koga da me turi.

Šta glumataš? Kao prijavljuješ se sa Agilnim zbog klase a sa Rčem si ovako? Koja je poenta ovog posta?

Agilni
Jednim imenom je takmicenje postalo za klasu ozbiljnije, stoga - prijava! Ako mi je dozvoljeno... Ako ne, znace Prof umesto koga da me turi.

Zaglibiti se tom nekom u rektum? Skrenuti pažnju da ti i Prof imate neke prećutne dogovore? Delovati duhovito na račun šizofreničnosti uprkos tome da nema post ni milibel šaljivog prizvuka? Ili se prosto bahatiti? Vidimo se na takmičenju SLENG KUP 2016!!!

Jebote :)
Vidimo se na takmičenju SLENG 2016!
Deki, prvo ću te bijem, onda ću te karam :-D

Imaju dupli prava prijave, poenta je u kvlt definicijama. Lepo što se prijavljujete, topao pozdrav svim ljudima pozitivnih vibracija.

el mogu i ja? rado bih učestvovao u doprinosu kvaliteta kao što reče Agi, koga inače duboko cenim

Deki, posto me smara da ulazim u iskopavanje starih postova na temu prodiranja u rektum, kratko cu - napusi se kurcine.

Poenta posta je jednostavna, za razliku svih tvojih, dobronamerna - drago mi je da vidim da su se prijavili autori (pre svega jedan koji odavno nije bio tu) koji su definisali gro slenga na ovom sajtu.

Sa duplog, ili ne, ojebacu, tako da ti je sve jedno.

Lep pozdrav.

EDIT: Mada je reakcija ocekivana, bas tvoja, pa mozda i nije bilo u potpunosti dobronamerno XD

drago mi je da vidim da su se prijavili autori (pre svega jedan koji odavno nije bio tu) koji su definisali gro slenga na ovom sajtu.

nikad nisam dobio lepši kompliment... te kjero mucxo Agi

i DOOOOOOOOOOOSTA VIŠEEE SVAĐAAAAAAAA!!!
jebali vas rektumi, kurci, peveteovi, zvezde i partizani, jebale vas sve sekte u pičku, AMAN VIŠE!!!!
Svi smo manje više ista govna, tako da bolje da ćutimo i da se zebavamo, bar dok smo u istom we ceu.