Prijava

Ne seeri da je suknjica bila onako bedno definisana.
GJ, Agi

Odavno merkam tu suknjicu, jer se baš tako koristi ("obuci suknju" i slično su ipak doskočice, ne i čru sleng kao samo "suknjica"). Bilo mi je glupo, ali sada najzad dobih dobar razlog da to uradim XD

Који је био први пут? Не боцкам бре никога, само ми пало на памет :Д

Ok ako je tako, pardoniram... GL HF

Aј кад је кренуло већ може одмах и за ренесансу:

http://vukajlija.com/brza-musema/726024

Dan kada sam ispao u takmičenju od Prištavca je dan kada sam shvatio da se ortački glasa i da je takmičenje namešteno.

Deky, šta da ti kažem, ljudi su tako glasovali, ti znaš koliko gotivim tvog pisanja stil al ne moš reći ni da su ostale defke iz tvoje grupe slabe bile...korektne, u najmanju ruku:)

Ovima najpametnijim što kad glasaju ostavljaju objašnjenje njima posebno poručujem da ostave mesta u plućnom krilu za moj kurac. Jedno je glasati ortački i dati dekiju 1 a drugo je napisati da je sirovo definisano ili ne znam šta ste sve pisali i tako uticati na druge glasače. Verovali ili ne to se zove kršenje izborne tišine, ono, nema kampanje, fer plej i te munje. Ma, šta vredi što pišem ovo isto peti put kad ste jebeni moroni.

Jocko

Grupa 7

4 Crveni baron (jak izraz, sleng potencijal...)
3 Crno (mogao da sredi defku ko što mu je Prof predložio u komentarima. Možda bi dobio četir poena ovako na lenjost 3)
2 Nitkov (nitkov ima definicije ili za + i omiljeno ili potpuno mlake. Ova mi mlaka)
1 Deky aod

Jer jedan. npr

Ok izgubio sam fer i pošteno u takmičenju nameštanja takmičenja.

Kapiram na šta ciljaš, brt, samo par ljudi od ukupnog broja glasača je obrazložilo svoje glasanje (među njima i ja, a meni su pluća malo zakrčena), ali mislim da su te više "ujebali" oni koji su ti po automatizmu rebnuli 1 jer nisu skontali o čemu se u takmičenju radi. A kako nekog instruirati kako da glasa, pitam ja tebe i nakašljavam se:)

Pa i tvoje obrazloženje je evo ti 3 jer neću da ispadnem glup jer sigurno ima smisla to šta on piše :)
Činjenica je da je prištavac dobio mnogo poena posle toga a ja malo.
Da, smeta mi što me daun popedio. Nitkov zasluženo prošao. Crno imao dobru defku.

Deky, imaj u vidu i profil glasača na ovim takmičenjima. Umeš ti da pišeš i malo više mejnstrim stilom kad hoćeš, ali je sasvim kul i što nećeš. Hoću da kažem da ne znači nužno da su glasanja bila ortačka, već da tvoj stil kada ga se tako čvrsto držiš ne leži većini.

Moje obrazloženje nema veze sa tim da sam glup nego upravo ovo što Agilni napisa - da kapiram tvoj stil i razumem "šta je pisac teo da kaže", falilo mi je da se razmahneš a Prišt je kompletiro defku celu.

I ne mislim da treba da pišemo mejnstrim zbog ukusa većine glasačkog tela, ja baš cenim autentiku Dekijevu, žao mi što nije prošo jbg :(

Pa i meni je Dekijeva top 5 prvog kola, ali nisam ni pomislio da može proći, jbg.

Ja mu dao tri, reko nije za četiri pored onakve grupe, al daleko od toga da je loša.

A na kraju, šta fali da svako ima svoje mišljenje, i da ga izrazi kad glasa?
Ako to utiče na nekog znači da je povodljivi daunovac.

oftopik
samo da pohvalim sve autore, osim agilnog.
i da promovisem novi avatar. poy od Olivera.