Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/70153-penzioneri-kancer-drustva?strana=3#post_3497234 hahah to brate

i zasto neko ko ima 17 godina nema pravo glasa,a izlapeli deka od 92 godine kojem se menjaju pelene ima

I zasto zene imaju pravo glasa koji kurac

Srbija(zene imaju pravo glasa) beda
Arapi(zene kurac pravo glasa) blagostanje

mislim da je pre do nafre nego do žena

Ja mislim da ne postoji izvor nafte koji zena ne moze da raspicka

Švajcarska dala ženama pravo glasa tek 1971. pa ti vidi.

I zašto žene imaju pravo glasa

Komunizam

Brate žene fazon joj što je lep Čeda, joj što je fin Tadić, joj što fino vodi dete za ruku Vučić i onda glasaju.
A ne ko mi, muškarci. Proanaliziraš, proguglaš, vidiš lepo koliko ima lajkova, da li je napušio nekog na tnjiteru, šta kaže Car odakle su njegovi poreklom, da li je dobra pička na listi i onda glasaš racionalno

Heh kad je Mao dozvolio ženama da se razvode bez saglasnosti muža (samo odeš u sud, napišeš šta oćeš kao razlog, i gotov brak) i ravnopravnost, kažu da je Kinom lutalo nekoliko stotina hiljada dece prosjaka koje su majke samo ostavile na ulici (neki izvori kažu 2 miliona)

NA ovoj temi počinje da nedostaje Petar Pan Pezos i taj nedostatak će se teško pokriti

svi oni koji su se u istoriji covecanstva borili za svoja prava, tj. smatrali da su diskriminisani ili kako vec da se izrazim ukurac i jesu realno inferiorni

Je l' to znači da su tvoji preci bili realno inferiorni u odnosu na timarlije/Ugre/Mlečane?

ma glupiram se, hteo sam nesto na fazon otkad su zene i crnci dobili prava svet otisao u kurac xD i te fore

A to dobro, slažem se

kad si video muskarac belac hriscanin hetero da se zali na nesto a ? a ? samo to medju narodom moze, ti ces da mi izvuces iz istorije nekog sad :D

Ne vuci me za jezik brt

Rado bih sa carom usao u neku raspravu da prsti sve al plasim se naci ce mi podatak da mi je deda madjar

Ne boj se, ni prosečnom Mađaru deda nije Mađar

Dobro care onda nema bojazni izaberi oblast u kojoj zelis da se rapsravljamo malo al da nije istorija i da ne pljujes bosance ne mogu da ih branim brt nema trika xd