Prijava

Ne može to tako brt tražiš od Lukasa da ne koristi koksaki

Маестро ♦
Jebac, nekad si bio kul lik, a sta si sad? Sta fali dverima? Ljudska desnica. I penzioneri jesu kancer drustva. Ne mozemo im oduzeti glas ali postu su stari i nemocni mozemo ih vezati za krevet taj dan, pa kad prodje 8 sat nek se zale medjunarodnom sudu pravde

Маестро ♦
Jebac, nekad si bio kul lik, a sta si sad?

Маестро ♦
Jebac, nekad si bio kul lik

ne znam zašto, ali smejem se pola sata ovome...kakav nostalgičan početak rečenice

Uu nekropost druže
7 dana ti je to

Kad napuniš 65 treba da imaš izbor: da se preseliš na selo ili lapot.
Nema goreg stvora na svetu od gradskog penzionera.

Треба им одузети право гласа, а ако одбију маљ у чело. Маторе прдоње љубе Вучићеву слику и онда плачу јер им унук иде у Кину на годину дана да предаје енглески малим сиђинпинговима.

unose nervozu svojim predvidjanjima o losim vremenima i zbog toga bih imao dobar razlog da ih isutiram, da ne pricam sto smrde na luk i moljce

Moljci mi pojeli omiljeni jastuk ujaci ih doneli

Ima u Alan Fordu recept za obračun sa njima.

Prvo, da bi uopšte podigli penziju, moraju da pobede šaltersku službenicu u kockicama, zucama ili manja/veća karta. Ko izgubi- vidimo se sledećeg meseca. Ko pak pobedi, dobije penziju, ali mora da izađe na posebna vrata. Kao fol, može ih neko opljačkati, pa su sigurniji ako izađu na taj stražnji izlaz.

Čim otvore vrata, izleće mehanička ruka koja im otima novac iz ruke, a oni propadaju dole i niz tobogan se spuste u jamu sa skeletima i penzionerima iz prošlih tura, lol.

Onda odozgore radnici komunalnog kreću bagerima da sipaju zemlju na njih. Kad ih zatrpaju, pređe valjak preko, poravna humku i ćao.

Oplačem svaki put, kao uostalom i sve ostale scene.

Genijalan strip

moljci mi pojeli baku kad je metastazirala posto moji ujaci nisu hteli da je sahrane

Да нам није пензионера порикали би ми одавно.

Rockypadre penzioner u telu mladića

Kenzioneri - pancer drustva

Пензијо, пензијо, треба ми раме твоје.

Реално. Ко ће од вас дочеткати пензију? У овом друштвоу поготово?