Prijava

hahah tačno zamišljam kako radi mozak ovog maestra, napiše post u dva reda i onda skapira da je napravio odličnu doskechicu u početku i onda pobriše ostatak da istakne taj maestralni skech u prvi plan

ma ok to velikiblek, ali meni nikad nisu smetali ti postovi
e sad mogu da skapiram da to nekoga počne da smara jbg

vi kao pisate nesto po nekim sirotinjama a uspalite se jer zivite u selendrama jakim jer sam spomenuo nbg
i nemate ulicnog iskustva a hteli ste da imate premekane ste glavice
ne pominjem na forumu travu toliko cesto vise u zadnjih nekoliko godina vama samo ubada ochi jer nikad niste uzivali u zivotu bilo kako a kao nesto potcenjivacki gledate na vu
ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi
a sad da odgovorim na djoksino pitanje na koje ste se uspalile preterano mekane glavice
nisam rodjen na nbg,rodjen sam u splitu
ljude ovde boli kurac za to dal je neko RODJENI,samo cemernim glavicama poput vas moze to ista bitno znaciti iako ste rodjeni i i dalje zivite u slami

kad cete vise posle toliko potracenih godina i truda da skapirate da vasa hejtuvanja ljudi van sajta nikoga ne doticu ni malo,svakoga boli kurac za vasa postojanja,mislite da ste na nekim misijama i slicno
svi koji ste mi sad odgovorili imate nekog godpodara ovde koji upravlja vasim stavovima a ja mogu reci nekom od tih gospodara da vas ishiba

Ovo je najkiseliji post na vukajliji ubedljivo. Tacno se vidi kako peni dok kuca ovo. Gledaj koje on reci koristi: predegenski, precemerni, presranje.

Klasican onaj isfrustrirani blokas, sto nejebicom, sto siromastvom, sto razmazenoscu jer nista nije radio nikad.

I naravno vidi se da krizira jer nije popio drogu na vreme.

Maestro ima muda srbi mu to neće oprostiti

Ja nikako da razaznam kad je maestro maestro a kad pepe zaba

Sad ce da razvlaci ovu spiku ko crevca za jos par reakcija kladim se da mu je zelja da bude novinar informera/blica/kurira

niko nece da vari sa vama

trava je kul a vi ste presranje

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
dal je realno da su ovo reci lika 90’ godiste

Pa ne znam koji ti je kurac. Mislim nemoj da mislis da meni smeta ili da me nervira ili sta god nego koji ti je kurac lepi, cemu ovo a i sve ostalo?

I sto brises postove?

Pa ovo sto ja radim je humano vrlo, otvaram ljudima oci da pusenje trave sa 27. godina nije kul sto on kaze. Ako neko prestane da bude blejac / klosar zbog mojih postova smatram da je moja misija uspela

Autora slinavu pršutu nećemo više videti na forumu hehehehehe

Dobro znas sta sam te pitao. Zasto furas tu spiku nekog pokusaja trola? Evo ne moras da mi odg zasto, odgovori mi samo sta je car u tome tj jel to to zanimljivo, smesno sta?

I nisi mi odg zasto brises postove

Ko god da je ova slinava prsuta, tvoja zrtva nece biti zaboravljena. Ja znam da su moji postovi ovde toliko surovo iskreni da ljudi ne smeju da mi daju javnu podrsku za bilo sta sto napisem, nego moraju ovako anonimno. Znam da vas ima koji se potajno slazete sa mojim stavovima, i zbog vas nastavljam ovu borbu.

Slažem se sa tobom Maestro ali zašto gubiš vreme na ove drkadžije,ne isplati se trošiti vreme.

Bas onako vucicevic retorika, kapiram da ti je to kompliment

Pa sad jebem li ga zasto. Valjda ima u svakome od nas nesto neobjasnjivo sto nas tera da radimo neke stvari. Mozda je jedan od razloga ovaj:
Furam zadnje 4 godine neki zivot fazon da se ne namecem puno nesto ljudima, da nisam naporan, da pogasim te drustvene mreze i to sve, da ne smaram ljude pozivima i porukama, da ne pokusavam da budem u centru paznje, i kao takav dobijam veci respekt od ljudi i vece interesovanje od picaka.

E sad, to se mora nekako nadomestiti, negde izduvati isprazniti a vukajlijin forum je odlicno mesto za tako nesto. A vec sam rekao u prethodnim postovima da mi je vukajlija odlicna razbibriga tokom radnog dana na selu. Bolje ovo da radim nego da cvakam neke igrice ili tako nesto.

https://www.youtube.com/watch?v=1Gzf-vnsK9E

Vidite Elme, kakav biser među ženama, ovo se ženi a ne ove gradske polupane sa tragovima kočenja na gaćama kako bi to Živa Bard stručno rekao.

maestro ne preteruj sa kuliranjem riba, verujem da se vec sad mnoge kaju kao nikad u zivotu.smiluj se nekoj u skorije vreme pozovi je

Ja u slobodno vreme sem što sam na vuki crtam skice patika i cipela kao neka moja brend,u suštini gluposti...