Prijava

pa ok ali kad te vec oce ribe onda iskoristi to, ja da sam na tvom mestu zonglirao bi sa 4-5 riba,samo ih vodi u ambar i jebi

ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi

hejtujete vu po forumu jer ste kiseli

Vukajlija - kiseli se

Ovo je najkiseliji post na vukajliji ubedljivo.

Цела Вукајлија - једна каца купуса
http://2.bp.blogspot.com/-923pGQWShKo/UnyfiVdCfTI/AAAAAAAAAE0/6C8QTu7AufI/s1600/kiseli_kupus.jpg
(О чему ми расправљате,,, Море, нисам ја џабе писао једном о вукајлијашкој сарми. Лололо)

https://vukajlija.com/cupara/701985 brate cupara do tipa 2015 ili malo jace bio je sig najgori sad je dobar stvarno moz ga na ljeb mazat sig

Pomamu pičaka za Maestrom, zemljoradnikom i fizičkim radnikom sa salaša u Vojvodini možete videti oko četrestrećeg minuta ove emisije. To je jedna od retkih pauzi sa šljakom koju nije iskoristio da visi na Vukajliji.
https://youtu.be/Vpx9kQ0DHwA

Skocimise svaka cast za klip, zadivljen sam kako je sposobna i prirodna Elma

https://vukajlija.com/forum/teme/70333-glasanje-za-najlosijeg-lika-na-sajtu?strana=7#post_3810851

uh kako me mrzi sad da odgovaram na ovo

nisi ti skoro nikako realan...nije nicija krivica to sto radis fizicki teske poslove,a neces da ih radis,svejedo bas nista neces postici kiseloscu...a niti znaci da si prezivljavao nesto posebno BAHAHAHAH,jel vidis kako si ti ogranicen i tripujes pravu muskarcinu i slicno,a evo da si ovde ziveo i da se zamenimo sto ti kazes i da si blejao kao nesto i imao ulicno iskustvo bilo bi ti puno trauma od kojih bi se stalno useravao jer nema sanse da bi mogao da tebe ne bi maltretirale sve one ne samo navijacke glave,al oni bi prilicno...mnoge glave bi...nemas pojma koliko ima jezivih neartikulisanih glava koji su stvarno surovi,ti nikad nisi video surovog lika...a takve glave su glave sa kojima bi morao odrastati ovde NA ULICI...hteo ili ne hteo morao bi da se susreces s njima...i morao bi psihofizicki da se postavis da ne budes maltretiran,jer su tome prilicno skloni,,,kako bi ti to uradio...ne bi ti pomoglo da samo cutis dok su oni tu...ili da im se ulizujes...to bi samo izazvalo suprotan efekat od onoga sto si ocekivao...sta bi radio?...morao bi da se postavis nekako...morao bi samo da naucis kako proci sa ribom a da je ne napastvuju neke glave...evo ja imam prodavnicu i da nemam ulicnog iskustva i da sam neka sisica desavalo bi mi se da me neki kradu ovde i da mi uzimaju na crtu i ne vracaju i da me maltretiraju i slicno...al meni se to ne desava niti ce mi se desavati...jer znam kako sa ljutim neartikulisanim glavama i kako da se postavim prema njima...ti ne bi znao...ja odavno znam kako da se postavim prema mnogim prevarantskim pacovima takodje kojih ima dosta...i prema bicarkama itd...mnogo manje bi znao da nemam ulicnog iskustva

sto se vu tice za to vas prozivam jer je 2017. i vi ste i dalje u fazonu da je to nesto lose i slicno...pored toliko info koje imas na netu ti i dalje gledas degenski na biljku za koju se sve vise dokazuje koliko leci i koliko je korisna za um,itd....i zato ja prozivam vas ovde,jer i stari ljudi mnogi su odavno skapirali...
i taj trip da si nesto kao odrastao...samo prodajes pricu mekanim vukajlijskim glavicama,ne pricas sa mnom,fazon...jer znas da ce oni reci URA MAESTRO :D...i samo oni te mogu smatrati surovo realnim
takodje nisam ja prozivao ljude iz sela i malih mesta uopste,to ste vi kompleksasi tako doziveli,volim mnoge ljude iz selova i malih mesta,ja na vukajliji vukajlijase prozivam...
vama ovde odredjeni ljudi odredjuju sta je ok prozivati a sta ne
ok je da ti potcenjujes ulicu jer si zemljoradni,a obrnuto nije?e pa nije ni jedno ni drugo ako vec nesto nije ok,a ako cete tripovati anarhije i surovosti ajde onda da sve prozivamo...

ahhaah reme,to je to otprilike

glavice sto se slazu sa maestrom----samo mekane glavice HAHAHAHAHHAH

sad citam koliko kad sam otisao s foruma se maestro propalio i ispovracao ovde i neke mizerne glavice sto ga podrzavaju,sto ja vama objasnjavam umesto da vas pustim da se udavite u medjusobnim povrackama od KISELINE,,,

maestrovoj slici kurca su se smejali ljudi koji uopste ne znaju ko je mestro,ta slika je isla kao meme fazon i koga takakv lik moze ubediti da je ljuta glava mora i sam biti prilicno mehur

E, džoni, brate, dobio sam otprilike ciglu od jedno 300 grama CBD-ja (neosušeno sam dobio, gomila je toga, gooooooooooomila), odoka kada bih osušio imao bih 300 grama.
E, pošto je bilo nekih dešavanja, to je moralo sakriti, i ja sam to tutnuo na jedno vlažno mjesto i sada je to malkice sjebano. Tj. nije sve, ali dobar dio. Kako da ovo ostalo osušim da se ne sjebe, šta misliš da li da stavljam u rernu ili da ipak idem prirodno, da okačim pa šta bude?

mislim da voda nece mnogo sjebati,brate
ali rerna i susenje sigurno hoce ahhaahh
jedino susenje koje ce odgovarati tu je susenje na suvo,znaci pustis ga kako je bio pre skasivanja,vratis ga na isto mesto(sa istom temepraturom) bi trebalo biti skroz O K

susenje na suvo---mislim bez nekog dodatnog susenja,fenovii,renernee,kolaaa,peskirii,itd,nego onako bez susenja ahahah samo od sebe ce se osusiti

Naleteo na ovog kod inog Đukanovića iz sns-a na profilu. O.o

Ne pitajte me sta sam radio tamo. Xd

gde nema, vidis kako je lepo vreme.
e moji ljudi, ja godisnje preko ruku prebacim tereta sto vi svi necete za zivota

Hahaiaha
Rokijevo haha bi bilo i duplo duže

Ako je tvoj zivotni uspeh i tvoje zivotno iskustvo da znas kako da se postavis da te ne maltretiraju surovi (za tvoj pojam surovi) likovi onda imas aplauz od mene. Vrlo korisno znanje ako imas tipa 14 godina. Ja sam u srednjoj skoli, treca godina pusio tu tvoju VU na velikom odmoru, sto znaci da sam bio medju cool kids, iako sam dosao iz pripizdine brzo sam pokupio fazone i prilagodio se. Bio sam i u navijackoj grupi tih godina. Sad mi je takav nacin zivota prilicno blamantan. Te tvoje blokaske price mozes pricati nekome ko nije bio deo tih ekipa i svega toga, ja sam bio, isao na utakmice i pusio buksne s njima, itd. Meni je lik u skoli dao punu saku hedova da mu sacuvam dok se vrati iz prodavnice jer moze biti spektora napolju. To su neke stvari koje se prolaze u srednjoj skoli i mozda malo posle nje i to je too, ti pricas tu sa 27-8 godina o tim glupostima kao da je to nesto bitno. Ti prozivaj likove koji nisu to prosli, mene nemoj, a ja cu tebe prozivati sto i dalje nisi prerastao to. Ti si sad onaj narkoman od 28 godina kojeg sam se gnusao kad sam imao 17. Danas ja i lobanje s kojima sam pusio to sranje u srednjoj jurimo keshovinu neku radimo nesto i pusimo iz sprdnje jednom u dva meseca, a glavice kao sto si ti koje bi bile isutirane u srednjoj da su se usudili da se primaknu ekipi koja vari na velikom odmoru nadoknadjuju to tako sto puse svaki dan i pricaju neke price o ulici

vutra je kul a vi ste presranje

Lol