Prijava

Haha jbg izgleda da nisam dobar poznavalac Thilmovog lika i dela

Ja sam simpatican mladic, lepuskast, sto se kaze momak vrag momak vrag a curama drag

hahahahah što je najgrđe, ako se dobro sećam bilo je nešto slično sa Tilmom i overenom klinkom u urgentnom, hahahahah sa sve IMAŠ LI TI OCA komentarom.

Pa ja sam napisao istinitu pricu

Da, da. nego kontam da je većina shvatila kao karikiranje.

Elem, nikad nisam mogao da hejtujem Maestra, kako mrzeti ovakvog čoveka? Čak se i u Izvedi me bavi cvećarstvom/poljoprivredom.
https://i.makeagif.com/media/10-19-2017/yytIIl.gif

Hahaha eto ja nisam skontao, sve grđe od grđeg.

ja ga zvao da mi proda 2 dzointa dogovorimo se da se nadjemo kod klackalice kao i uvek.al ovaj put samo sto mi je dao travu iskocise 4 pandura pokusali smo da pobegnemo al su oni zablokirali sve izlaze pa su nas uhvatili

Screenplay by labokv

Written and directed by labokv

da a poenta price je da za kriminal treba imati i srece

nije joj se videlo lice na fotki

Vidiš, najveći problem je u tome što ti i posle 5 godina ne shvataš šta je pogrešno u slikanju alkoholom izbezumljene maloletnice u bolnici, pa ti je opravdano jer joj se nije videlo lice... A imaš 35+ godina, baš si u kurcu tebra, baš.

ajde pali slinavče dosadni. teraj se u kurac govnjarko ljigavi, idi se šlihtaj i uvlači u dupe po sajtu tvojim sunarodnicima.

elem, nit sam ja to slikao, niti sam bio blizu tog događaja. Drug je to sve odradio, pustio fotku na viber, moj greh jemsto sam ovde objavio.

Al posle pet godina nisi ukapirao da je meni bitno da se piše bilo šta, ovde sam da ubijam dosadu, zamrazliku od tebe nolajfere slinavi ulizivaćki.

pih što mrzim ljige od ljudi kao što si ti, pa i pseto sa onim glumatanjem ljute glave je bolji od tebe. al kome ja to pričam..

Gledajte utakmicu pička vam materina
Crveni krvavi dan ti jebem

александаркг

Vidiš, najveći problem je u tome što ti i posle 5 godina ne shvataš šta je pogrešno u slikanju alkoholom izbezumljene maloletnice u bolnici, pa ti je opravdano jer joj se nije videlo lice... A imaš 35+ godina, baš si u kurcu tebra, baš.

Cor7ez

ajde pali slinavče dosadni. teraj se u kurac govnjarko ljigavi, idi se šlihtaj i uvlači u dupe po sajtu tvojim sunarodnicima.

elem, nit sam ja to slikao, niti sam bio blizu tog događaja. Drug je to sve odradio, pustio fotku na viber, moj greh jemsto sam ovde objavio.

Al posle pet godina nisi ukapirao da je meni bitno da se piše bilo šta, ovde sam da ubijam dosadu, zamrazliku od tebe nolajfere slinavi ulizivaćki.

pih što mrzim ljige od ljudi kao što si ti, pa i pseto sa onim glumatanjem ljute glave je bolji od tebe. al kome ja to pričam..

slinavče dosadni. teraj se u kurac govnjarko ljigavi

nolajfere slinavi ulizivaćki.

Baš umeš civilizovano da prihvatiš kritiku bez ijedne jedine uvrede. Solidno izražavanje za jednog predsednika mesne zajednice iz SNS-a, vidi ubaci se kad već imaš tu retoriku, talentovan si.

coakg skroz lagano ovde moze reci da zivi u kg(kao sto i treba realno)
da li samo neko ko zivi na nbg mora kriti od djoksa stajla i ovih sto su ga podrzavali da zivi na nbg ili ljudi koji zive u drugim mestima takodje ne mogu reci-mi tamo to i to
?...recimo neko iz beceja fazon...posto ste prilicno jasno rekli da se pred vama nbg ne sme pominjati osim ako ne pominje neko ko ne zivi u nbg...tj moze i taj,al ne direktno,mora uvijeno nekako i to

Olanik prica o nekoj kiselosti >udjes na njegov profil > udjes na komentare > 500 kilometarskih negativnih da ne kazem sad hejterskih komentara u kojima se izdvajaju kisele reci poput “presranje predebilno predegen preglupo prenebitno” itd