Prijava

Tvoji roditelji su sigurno ponosni na tebe i tvoj nacin zivota. Ili su i oni kisele premekane ljubomorne glavice koje nisu bile deo ulice pa te sad hejtuju hahaha

Ma koji maestro da dobije podrsku ubedljivo najukiseljenija glavica ovde ahaha lik godinama pokusava da ponizi koga stigne na vukajliji ako mu se ukaze i najmanja prilika, pokusavajuci time da spusti bilo ciju reputaciju na nivo jadnosti na kojem je i sam, tesko je kad si ubedljivo najukseljenija glavica jbg ahaha

https://vukajlija.com/forum/teme/70333-glasanje-za-najlosijeg-lika-na-sajtu?strana=5#post_3810813 ja se ne secam da sam to rekao,al evo ako jesam,slagao sam to ako sam rekao,to je vrv bilo da utesim vas sa malim kurcem jer ste na jednoj temi bas tuzni mi bili

Samo sto si se zajebao sto se mene tice, jer sam provukao kroz pluca nos i usta masu opijata ali naravno sve u svoje vreme, sad se ponasam u skladu sa svojim godinama i nemam razlog da se ponosim tim glupostima

маестро лајф коуч

Vidi ga ovaj kurac za ganje, pazi ga kako je zajeban s tim satrovackim nadimkom. Ja sam bre vojvoda za vas, ne znate upaliti traktor/auto/motor, ne znate na koju se stranu zavrce sraf, sta ja pricam sa degenima. Da ste svesni koliko ste nesposobni za zivot ne bi bili to sto jeste. Volim sto sam se na vreme otreso tog blejackog mentaliteta

Nisam ja kiseo nego sam surovo realan i ne prezam se da kazem svojim najblizima da su degenerici ako to jesu, a vi ste mi kao neka malo dalja rodbina tako da toeto

ko ikada moze tebe smatrati nebezopasnom galvicom

nebezopasnom

uhhh kolicina negacija u ovoj reci je tolika da moj mozak ne moze da svari sta je hteo da kaze lik. Popusicu buksnu mozda mi se razjasni

vi kao pisate nesto po nekim sirotinjama a uspalite se jer zivite u selendrama jakim jer sam spomenuo nbg
i nemate ulicnog iskustva a hteli ste da imate premekane ste glavice
ne pominjem na forumu travu toliko cesto vise u zadnjih nekoliko godina vama samo ubada ochi jer nikad niste uzivali u zivotu bilo kako a kao nesto potcenjivacki gledate na vu
ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi
a sad da odgovorim na djoksino pitanje na koje ste se uspalile preterano mekane glavice
nisam rodjen na nbg,rodjen sam u splitu
ljude ovde boli kurac za to dal je neko RODJENI,samo cemernim glavicama poput vas moze to ista bitno znaciti iako ste rodjeni i i dalje zivite u slami

kad cete vise posle toliko potracenih godina i truda da skapirate da vasa hejtuvanja ljudi van sajta nikoga ne doticu ni malo,svakoga boli kurac za vasa postojanja,mislite da ste na nekim misijama i slicno
svi koji ste mi sad odgovorili imate nekog godpodara ovde koji upravlja vasim stavovima a ja mogu reci nekom od tih gospodara da vas ishiba

HAHAHAHAHA
Ma nisi prso...

prekiseo si,maestro
pun si mrznje prema mnogo ljudi,a to je lose
gotivio sam te kad sam mislio da se zajebavas i stvarno sam govorio e al je surov onaj maestro ne bi se ja sa njim kacio
jesi ubadao surove realnsti ponekad
al uglavnom si kiseo jako i samo cisto hejtujes

ja se ne PONOSIM toliko zato sto varim,to vi tako dozivljavate zbog vasih kompleksa koje sam vec objasnio da se ne ponavljam
ja necu da krijem da varim,ja pre nego sto sam vario bio sam jebeni NACISTA
mogu reci da me je vu spasila i otvorila oci za mnogo stvari,nije samo uzivanje(mada je i uzivanje do jaja)
radi ti sa traktorima i popravljaj,budi taj majstor sta si vec,al nisi srecan u tome cim moras drugima kenjati tako,jbg
nisi srecan u nicemu i to tako jako odsijava
ako si se vec otarasio blejackog mentaliteta otarasi se i toga da prozivanje i hejtovanje ljudi koji nisu tu ili tako iz cista mira mogu ista postici...mogu samo tebe predstaviti kao kiselog

jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd

A ja tražim reči...

pa to je to,perica mali
ljudi su ovde pisali mnogo bahatije postove nego ja onaj
al posto su slozni u svojim jadnostima udruzili su se protiv mene jer ovaj post nije prema tamo nekim ljudima sto ni ne znaju za vukajliju,nego bas prema njima

Brt, bilo kako bilo sedenje na betonskoj žardinjeri u kraju i pušenje džointa posle 22h (kad su penzosi polegali) nije nikakvo ulično iskustvo ili život na oštrici noža. Zajebi da se pališ.
Sve je to lepo i krasno, al kog boli kurac? Baci kamen u gomilu i pogodićeš dvojicu koji su to isto radili sinoć.
Odjebi.

Ako postoje ljute glave i kisele glavice kako to jebeni kinezi imaju ljuto-kiseli sos u svojim jelima?

vec sam odgovorio na neke slicne kisele replike,mister NO,na ovoj temi danas,idi teshi se sto kaze clanad mister utesni posto se samo nesto teshis

Teša Tešanović utešiće te

@Triforce & @Ollanik

Zanima me vaše mišljenje o išlerima, hvala!

Sry, neću više da ti rušim sneška.

Sad cu da ispisem jedno 6 terabajta teksta da ti objasnim sustinu zivota, vukajlije i svega

Sto se tice mene i hejtovanja i uopste bistvovanja mog na internetu:

Ja ujutru ustanem, idem na salas, radim fizicki do mraka, vracam se kuci. Tamo nemam interneta, televizora, kompa itd. Kad uhvatim malo vremena da izblejim udjem na vukajliju i shitpostujem. Tviter, instagram ne koristim, fejsbuk minimalno, samo za chat i pracenje stranica Pujo Sotka i Rakijestina (pozdrav bogovima). Da ne zivim tako kao sto zivim na vukajliju nikad ne bih ni ulazio. Uvece kad dodjem kuci imam obicaj da se istusiram pa onda radim jednu od sledecih aktivnosti> druzim se sa ljudima, igram pes sa likovima iz komsiluka, igram fudbal u balonu, vidim se sa devojkom, gledam sa roditeljima vesti, pa seriju u 8, pa malo na netu izblejim pa na spavanje. Za filmove serije i igrice nemam vremena.

Surovo sam realan - da, kiseo - mozda ponekad, ogorcen - mozda ponekad, a reci cu ti i zasto. Pod broj jedan ovih dana jesam kiseo jer sam prebukiran preteskim fizickim radom i raznim obavezama, pa svoje licne i personalne stvari ne stignem da obavim, plus nisam jebo 5 dana uopste, a ko covek nisam jebo mozda cak i 7 dana pa me to dodatno frustirira. Pod broj dva, ogorcen sam jer masa likova moje godiste pa sve do tvog godista zivi na grbaci roditelja, dok ja sve sto potrosim pojedem popijem platim krvavim znojem, ni kriv ni duzan. I onda tako neki degenerici poput tebe odredjuju ko je tvrda i ljuta a ko mekana glavica. Pa alo u cemu si tvrd, blejac neradnik obican, ne vredis nista kao covek, ne znas nista da radis. Ko si ti da odredjujes kakav je ko? \

Pricas kako se gnusas tarzanije i likova koji odredjuju sta je pravi muskarac, a ti si isti kurac kao i oni. Pisam se na tvoje ulicno iskustvo. U pravu je mister no sto je rekao ono. Sere mi se od prenebitnih spika, ko je koliko buksni popusio u zivotu, koje je pivo za pedere a koje za prave muskarce, koja je muzika za prave muskarce a koja za tuljane, ko ima bolje definicije, sta klub koji biras na pesu govori o tebi. Alo idioti odrastite malo trgnite se , manite se prica na nivou 19 godina