Prijava

Juce citam post onog degena labokva, mislio sam da je ok lik a onda sam video da pizdi oko minusa jebenih na jebenim definicijama na jebenoj vukajliji. alo. covek od 25+ godina se primi na tako nesto, to mu igra neku ulogu u zivotu. pao je u mojim ocima za 23,7%

Стоји све што кажеш, али није ми јасна та старосна граница.
чекај неко је са 19 дебил а са 25 већ одговоран,независан, витез.

мсм појасни ако те не мрзи

Sta da ti pojasnim, kako sam od 19e do 25e izrastao u coveka od debila?

Valdemar je svojevremeno reko nešto u smislu da je gušter stanje duha, a ne stvar godina.
Nedostaje mi Valdemar, uglavnom se ne slažem sa njime, ali ima se od njega štošta pametno i zanimljivo čut.

https://vukajlija.com/forum/teme/70333-glasanje-za-najlosijeg-lika-na-sajtu?strana=6#post_3810841

ok su isleri

maestro,kasnije ili sutra ti odgovaram na ovo,al ne brini necu da smisljam neka joggurtovanja i sranja nego toplo cu da ti odgovorim

preljubazan budi molim te jer bi i ja bio preljubazan da sam na tvom mestu

trutje ovo nije pretnja nego bih stvarno voleo da sam kao on u mogucnosti da blejim 24h dnevno 28 godina zaredom, i stvarno bih bio ljubazan da me je bog castio takvim prelepim zivotom, umesto sto me je napravio modernim robom, pa moram biti kiseo i ogorcen iz tog razloga

moj predlog oll je da se zamenimo na godinu dve dana, ja odmorim dusu i telo, ti stasas u vojvodu, win win

Stvarno ste zakrvili oko toga ko sta radi, zakrvili na jebenoj Vukajliji? I to oko jebenog duvanja? ŠKK ljudi?

Maestro, jes ti kucao post ili si ga nasao na ispovestima:

Ja ujutru ustanem, idem na salas, radim fizicki do mraka, vracam se kuci. Tamo nemam interneta, televizora, kompa itd. Kad uhvatim malo vremena da izblejim udjem na vukajliju i shitpostujem

Gde nemaš interneta, na kući ili na salašu? I što si LALOŠ?

Maestro -> pre 12h
Maestro -> pre 8h
Maestro -> pre 3h
Maestro -> pre 2h
Maestro -> pre 38min

Ma imam interneta na telefonu mobilnom ovako u paketu, tako da mogu blejati na vukajliji ali ne i na jutjubu, razumes

Izvalio si da maestro laze, bravo.

Sta je izvalio, nemam uveden internet u tu kucu tamo sto imam socijalnu, imam ovaj svoj na telefonu, mogu da udjem na vukajliju kad god sednem da odmorim

Маестро ♦

Vristi iz tebe da si iz jebenog Splita dosao na nbg i da vuces komplekse jer su te drugari tovarili da si ustasa i tukli po glavi. Sad ti isti drugari imaju porodice a ti prozivljavas ono sto su oni sa 19. Sto se kaze kasnis za svojom generacijom

колико би могао да се потрудиш тако уморан од пољских радова да нас убедиш како се све ово од речи до речи није теби дешавало?

Izvalio si da maestro laze, bravo.

Po tome je odavno poznat. Samo mu dobronamerno skrećem pažnju na to da mora bolje da laže.

Sta radiš na Salašu Maestro, voleo bih da saznam kako izgleda dan tamo, a ne volim da slušam Balaša, pa si mi ti trenutno jedini izvor informacija.

Pretpostavljam da to zavisi od toga cime se tacno bavis, u mom slucaju je to odlazak u njivu traktorem sa prikolicom, branje mojih poljoprivrednih proizvoda, tovarenje na prikolicu, vozenje u avliju, tovarenje u kamion, vozenje kamionom za Novi Sad

Poljoprivreda ti je skup milion jednostavnih radnji, koji na kraju cine jednu veliku celinu i veliki posao

Otprilike ono što je Marko radio za nekog drugog sa malinama.
Kek.

Koji poljoprivredni proizvodi?

мало кад размислиш маестро је испао највише фер од тих ликова што су дркали курац годинама, па скапирали да мора нешто да се ради у животу и онда љути на свет :( долазили овде само да се посеру по некоме. мислим, и он је то урадио исто, али бар је на почетку рекао што је истресао говна по оланику. ови други у тој фази само неће то да признају. само да не буде после лик што је два дана у животу помогао тати нешто да истовари и цео живот прича о своје руке две.

rekao bi da polovinom oktobra slabo ima poljoprivrednih proizvoda za branje.zidraska kolica da se napune,pa puna kapa da bude.
mozda kupusa ima.