Prijava

Hah pa i ne kazem tebi nego uopsteno, vidim da ga neko pomenuo

http://vukajlija.com/zabava/posteri/764704
AHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA
Nikola 80 kg - normalan je

Pogotovo ako znas da je namenjen bivsoj ribi i da će ona morati da se jebe s njim da ga otplati.

haha nikolakg oponasa humor da bi pokusao da deluje manje psajho jer kad se neko shali deluje manje psiho to mu neka taktika da se prikrije i onda je zamislio kako bi taj humor trebalo da izgleda i gledao postere i studirao

Samo se vi smejte, dajem mu pola godine dok se ne smuva sa Šanom xD

sto bi se tad prestajali smejati xd

Mozda docekamo jos neki nastavak sexality-a.
I vidimo Nikolukga80 kako salje srca u komentarima.

Brate iskreno ja bih po posterima rekao da je prosecan lik. Malo mi je samo jeziva ta njegova hladnoca u postovima. Inace, mozda je (ovo je bas bas hipoteticki), ta mala bila toliko dobra picka iako je imala 14 (u rangu marije zezelj) a Nikola samo truli nevini lik, pa su se rodile neke emocije. Samo me buni, kako je po njegovoj prici on imao 25 godina ako je 80. godiste, jel realno da je to bilo pre skoro 12 godina loool.
Nemojte me shvatiti pogresno, volim da se igram advokata pa da branim nekoga koga svi napadaju. Ja svakako ne bih radio to sto on radi ali drugo sam ja, ja jebem

Dve su devojke Bane. Jedna je imala 13, druga 14. S jednom se ljubio, drugu je jebao. I bio je sa nekom sedamnaestogodisnjakinjom ali to pored svega ovoga nije bitno. Valjda je rekao da je imao 26 kad se desilo to sa tom od 13. Sa ovom od 14 je valjda imao 25.

I bivsa mu dugovala 70-80 evra pre par godina, i posto nije imala da vrati, trazio joj je da se jebe s njim. U tom trenutku je imala drugog decka.

zasto te buni to sto je imao 26 godina a 80. je godiste?...i 80. godiste je nekad imalo 26 godina xd

Pitate se kako to da se rode emocije izmedju dobre picke i nevinog lika od 25.
Paaa
a) jednostrane emocije
b) kad si zensko i imas 14 godina kul ti je da neko zivi bez caleta i keve/ima svoj auto/ima preko 500 din u dzepu, a nikolaKG je morao ispunjavati nesto od toga sa svojih 25

I rekao je da pravi excel tabele sa datumima, koliko meseci, dana i sranja. Nesto kao stevco kad bi bio manijak. Jeziva lobanja. Cela njegova prica je jeziva. Bukvalno, zna i koliko je dana imala klinka tada xD

pa naravno da maloletnice hoce stariji kurac,nema veze sa tim,na mene kad skacu ja ih gurnem kazem aj pali dete jebeno

Pa buni me jer je 80. god zadnji put imalo 26 godina pre 10 godina, jer realno da pricamo o necemu iz 2006-e? Napisao sam to vec gore