Prijava

šta biste uradili da ste đoković na jedan dan?

- ja bih prvo istukao jelenu i stefana i išutirao pjera
- onda bih poslao prvi tvit: my son stefan likes them federerz twin girls. i bet he gonn fuck those bitchez when he like 12 or some
- poslao bih poruku mlađoj braći - idi radi nešto pička ti materina, neću ja da te izdržavam ceo život, sve ti jebem nesposobno
- poslao bih poruku jeleni - sad mi pričaju ljudi u kafani da si pušila nadalu!! je l istina? odgovori mi kurvo??
- tvit: @rafanadal mamu ti jebem u pičku, kako te nije sramota ko brat sam ti bio. transl.
- tvit: srbi su najveća govna, hvala bogu pa sam hrvat
- tvit: za sve one koji se pitaju šta je bilo, jelena je pušila kurac nadalu. završio sam s tom kurvom. razvodim se
- tvit: @mariasharapova yo sexy id fuck the shit out of u, call me
- tvit: @bastianschweinsteiger yo dog, i fucked ur bitch lol

uglavnom bih tvitovao i tako

druga opcija, objavio bih da sam gej da sam se jebao sa grigorom dimitrovim (čisto da sjebem i bugara)

poseti stranicu pratite ,,zivot novaka djokovica iz minuta u minut,, tamo imas neke trule fore

Otvorio bih instagram i stavljao slike kako brisem bulju novcanicama od 100e,ko te jebe sirotinjo sto moras porez da placas.

Uzeo bih onaj jedan pobednički pehar i ispišao se u njega, onda bi uzeo onaj tanjir za drugoplasiranog i isro se tamo.

Potom bi to lepo slikao, okačio na instagram/tviter/fejsbuk... gde god.

I na kraju napisao:

PRIJATNO NARODE SRBSKI ;)

рецимо да узмем обличје новака ђоковића на један дан... прво бих све паре пребацио на мој рачун па бих се сликао са шаховницом и објавио народу да сам полухрват па бих опљуво по патријарху павлу и србима уопште, на крају бих признао да сам геј у другом дневнику, подржао улазак у нато и отишао на починак... пробудио бих се у свом телу и отишао бих да се напијем ко курац јер имам сто милки на рачуну

Јебо вас Ђоковић, не верујем да неко може толике комплексе да вам набије.

Granjka brate mili ne pali se, sprdnja tema. Marko po Đokoviću pljuje još od kad sam ja napravio nalog na Vuki :D
Benijev istorijat po tom pitanju mi nije poznat.

Upravo to, Granjka, sve što mi smeta, izignorišem i okrenem glavu ka stvarima/ljudima koji me zanimaju.

gonzo brate mili ne pali se, sprda se granjka. ili troluje ugl nedajte mu da drka pishu vasim retardiranim postovima reko je i valdemar ovo sto sad pricam, on je dosta pametan. da ne ispadne posle samo ja da sam u struji koja podrzava granjku i rasnog mada kolko se secam i radjard je tu, jebote pa ja sam pametan poprilicno cim sam u kosu sa valdemarom i radjardom posto kruze price za njih da su dosta genijalni nisam znao ovo

Da sam djokovic rekao bih srdjanu tata jel mogu da te najljubaznije zamolim da mi popusis kurac pizda ti materina izrabljivacko-srebroljupska

Posle bi prestao da igram pederske sportove tipa tenis i ponasao bi se kao nebrdjanski milicic

Е, ако ти је друштво Лимени и ако ти он представља памет, онда ниси у кошу, него у сношу. У генг бенгу и то хардкор сендвич са црнцима. Али баш црним црнцима.

Марко пљује по Ђоковићу, а Ђоковић пиша по Марку. Ђока пиша по сиротињи. Залива као монсунска киша.

al ste destruktivni svi jbt...
reko bi menadzeru da pokupi random ribe, napravio bi neko golemo orgijanje sa razlicitim drogama i tako tim, u najskupljem hotelu ili tako nekoj privatnoj vili i to je to.
posle bi gledao djokovica kako se cesa po kurcu ko nadal po dupetu pre servisa i to je to, ne bi mu skroz sjebo zivot ko vi.

gonzo brt drzi se ti kurira i vosa i onoga u cemu si dobar i drzi se podalje foruma vukajlije.com kad nemozes pohvatati nikako majku ti jebem glupu ocajne su ti fore retarde. salim se bre:D ja ni rasnog ne bi uvredio ali ozb brt sta se desilo sa tobom
a da ustvari, ti nikad nisi ni bio duhovit lool
#skec

ne bi mu skroz sjebo zivot ko vi.

ovo bi više sjebalo život prosečnom srbinu nego đokoviću. šta brt, pa ako jelena ne može da mu oprosti jedno fizičko zlostavljanje i malo javnog sramoćenja i ne treba da bude s njom

brate, ako bi averidz srb izgubio iluziju djokovica, doslo bi do sveopste anarhije i serije samoubistava po srbiji i kad bi to vido novak, da je on kriv, obesio bi se o shandelijer u svom stanu u monaku

ma ne bi, objavio bi da je neko hakovao tw profil, jelena bi rekla da je pala niz stepenice i sve kul. a poenta i jeste da se prouzrokuje što više nervnih slomova onih koje bi sve to pogodilo dovoljno da izazove nervni slom.

ја мислио неки во из купуса, то је тај фазон.

naravno prosipam ljutinu i strogocu pod vajbom nabijam vas na kurac jebo vas vajb u picku da vas jebo ponesen bohorovim postom poducivackim hrani kuce dat ujede treba biti govno a ima dosta ucinka tu i labokv onim postom kad kaze ma jebe ti se licni interesi na prvom mestu + izjava armina da bog nepostoji= znaci necu ici u pakao
tako da sam od danas ljuta glava i imate sve razloge da me se plasite jer ujedam od danas, ljut sam dosta onako.
e pa hvala vukajlijasi sto ste uspeli da izvucete moje pravo lice za koje sam oduvek znao da je pravo jebes dobrotu u danasnje vreme isto je dobar i glup nema pravde meni uzeli kucu u krajini djedo blokove pravio iz italije dovukao masineriju napravio 10mil e za god dana prodavali uporedo i cvece i pilice mucili se on i baba nespavali po 18h dnevno jebem ti kad nema pravde u ovom svetu umesto da sam dolje sad a najljepse mi je dolje samo kad bi se vratio da uzivam u svojoj kuci od tri kata i ugoscavam turiste italijane najvise. nepravda