Prijava

ribok heksolajt preporučujem

Ribok za +40 godina je

Mada Paninaro to ti ti XD

Ima li ko iskustva sa brendom Palladium? Pazarih ove cipele, mnogo su mi se svidele, nadam se da se nisam zeznuo.
https://cdn.officeshoes.ws/product_images/2018fw/big/05938-010-m.jpg

Ima li ko iskustva sa brendom Palladium? Pazarih ove cipele, mnogo su mi se svidele, nadam se da se nisam zeznuo.

Имао сам једно вријеме. Биле су малко неудобне и то ми је једина замјерка, углавном кад је киша супер дођу. Доста људи је причало да су неквалитетне али искрено мислим да серу.

Imaju neverovatne modele, kako cipela, tako i patika, ako se ove dobro pokazu, sig ce mi biti omiljeni brend.

Супер ствари имају гледао сам, мада опет би увијек радије купио Тимберленд нпр.

Uzeo sam skoro Timberland, udobne jesu, lagane jesu ali ispresavijale se kao da ih je neko žvakao. Caterpillar jebu Timberland u pozerski anal.

Канађанке Тимберленд јебу кеву. Само пошто је код мене свијетлија боја дали ми неки спреј па мора да их чистим скоро сваки дан.

Zna li neko pesmu Toulouse od Romera? Kad tip sa anonimus maskom igra na autobuskoj, pa mu zumiraju patike. To su neke adidas duboke. Zna li neko koji je to tacno model i mogu li se negde naci?

Bas su full basic

Design agasi 90e

Ove patike su osmišljene za srednje napredne tenisere koji igraju na svim podlogama sa radom nogu srednjeg intenziteta

Taj sam

Ove patike su osmišljene za srednje napredne tenisere koji igraju na svim podlogama sa radom nogu srednjeg intenziteta

Taj sam

Cara nosi samo Valentino Camouflage

Balenciaga iskljucivo