Prijava

Klasičan sam Lester, prve sezone tumaram u mraku, sledeće osvajam glat.

Još ne mogu da prežalim penale ozila, ramosa i dragovića, a sva trojica kapiteni tad, sa tim bih olako bio ispred arminga, kupinara i benibenazija, ali hej, dug je život ;)

АЦА КАГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

ТИГРОВИ СУ УЗ ТЕБЕЕЕЕ

Napeta završnica, čestitke timu pfcabare, pet bodova mi je falilo, ali sam zadovoljan i ovim drugim mestom. Mada kako sam krenuo...

Fino smo se igrali, jedva čekam PL gde ću da dam 17 za Ibrahimovića i da se nerviram što ulazi sa klupe

beni

jedan pravi old school fantazi kad vidim pfcabaru i lakija u top 3

Хаха, да. Лаки сад мора да попусти и врати се на позицију организатора, Премијер лига је иза угла.

Ја девети, не да нисам задовољан... Чим има неко испред мене, то је лош резултат. Чак осам људи испред мене, то је већ јако лош резултат. Али чињеница да се испред мене налази највећа превара од фантази играча, тај миљеник фортуне, усрани Армин ван Бурен, е од тога ћу се опорављати данима.

Koja moja sreca kako sam posl 2 pl fantazija skliznuo sa prvoga mjesta, posebno pretprosle godine :(

Миљеник фортуне и имаш добар пи-ар.

To što kaže stec, jebeni armin van buren ispred mene, on čovek misli da je američki fudbal isto što i evropski.

Evo ga ovaj sto je zagadio elitni top10

@Larry Underwood
Vrlo napeta! U trenutku kada je Portugal postigao gol, pomislio sam da će me izdati sreća i da će se bogovi fantasy-ja grubo poigrati sa mnom. Previdevši dva tvoja žuta kartona mislio sam da smo izjednačeni do samog kraja, a onda su usledila još dva u 120-om, tako da je praktično raspored žutih u finalu odlučio pobednika. Možda da ih sledeći put staviš na easy tackling.

U svakom slucaju, hvala na cestitkama i mada sam srećan zbog pobede srce mi još uvek nije na mestu i neće biti sve dok se moje ime ne nađe među pobednicima Fantasy Vukajlija Premier Lige. Sezona uskoro počinje, pa, ćeraćemo se...

Pozdrav svim igračima ove prelepe igre, sem Arminu, za njega jedan ne pozdrav.

Готов је и други вукајлијашки УЕФА ЕУРО фантази, који је сигурно бар мало повећао занимљивост не баш претерано узбудљивог Европског првенства.

Прво место са 371 бодом освојио је тим pfcabara аутора pfcabara. Честитке!

Честитамо и другопласираном Ларију и трећепласираном Лакију који су освојили 367 и 355 поена.

Ево комплетне табеле:
http://image.prntscr.com/image/9c45fee6b27d42baafb08c2c9cc14689.png
http://image.prntscr.com/image/e7cd83bf30544fb78ffb1738cc2f02b2.png
http://image.prntscr.com/image/20db1b37337c4441bc76b6828261e094.png

Хвала свима на учешћу и Лаки отварај тему за ПЛ ускоро.

AHAAHAHAHAH vidi ga drkka ŠESNAESTI, ni trista bodova nema ahahahahah nubina valjevska, ni na EL fantaziju nije ništa bolji, a tamo se kao više razume.

Sta se sad i barabar drka na mene pa valjda acukg drkamo jebote

Druga bi ovo igra bila da je crno bio tu, nego ga je drski stevan oterao jer se plašio konkurencije. Da su crno i njegov ortak bili tu ne bi te bilo ni u top10, stidi se, bezobrazniče. Pičko arogantna.

ajde nadjite za sledeci fantazi neki sajt gde ce u startu jednoj ekipi moci da se pokloni 300 poena, da pomognemo nasem drugu aleksandrukg da dodje do sredine tabele

inače zvonko jebo dživdžana, čisto da se zna ko je tata

Халејева комета, једном у 70 и нешто година!

Odigram jebeni vajld kard u poslednjem kolu samo ne bih li prestigao šumadijskog pastira i opet fejlujem. Glupi fudbal. Fudbal igraju samo seljaci. I nepismeni. Nepismeni seljaci pastiri

Ali GALOPIRAMO I DALJE!!!

Niko nije tako lud, niko nije tako jak,
niko nije tako lud, ko Pastuvi ovaj put
Pastuvi sa zapada, najboljeg što napada,
navala ne prestaje, za nas nema predaje!
Paaastuuvi, to je tim iz Valjeva
Paaastuuvi četa nasih kraljeva!

хахахх, дука одиграо вајлд кард да би узео резервног голмана и да има све измене на клупи, какав глупан џДДДДД

видимо се на ЕЛ фантазију опет, ПЛ не играм, не допада ми се овај фудбалски ипак.

Hahah nisam, nego zaboravio da ga iskoristim kad sam hteo u četvrtfinalu, skinuli mi 8 bodova i onda nisam imao potrebe do finala da ga koristim. Očigledno loša taktika, sramotno odigran fantazi priznajem :((((

Vidimo se u evroligi dakako. Mah mah dragi suparnici