Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. Mislim neću. Oću al ovo mi je bitnije

  2. hahahaha možeš da se kriješ pod koprenom sarkazma
    al reuma pršti iz tvojih postova

  3. Idi na skijatos ili krf

    Imam brdo nekih ponuda koje su mi slali kada sam se raspitivao daj u pvt kad ides sa kim i to jbt sta ovde razglabamo

  4. Jeste tomo krijem se u stvari je sve istina ali mi je lakse da to prosto napisem pa onda kao salio sam se hehe najjace da je tako, bio sam sarkastican(mozda cak i IRONICAN) i kada sam rekao da mi ne delujes bas inteligentno to mi je bio paravan jer si sve provalila i razbucala me kao seselj hag ehhh tuzan je zivot moj malo sah, malo domine malo fantazi malo dodjem na forim vukajlija.com da sa nekim razgovaram jer me u zivotu niko ne jebe ni dva posto senilna budala sta ces kako si mi ti sa zdravljem jebes li sta ma da ovo vreme nenormalno skroz da ako prezivimo ove promene

  5. obriši tu penu oko usta

  6. pseto epilepsija i toma gangster

  7. Nije to pena to je sperma svrsila si mi u usta koliko me unistavas prozivanjem

  8. mnogo je neočekivano mlaka ova vaša rasprava. tačno da čovek pomisli da u pvt hotujete i ugovarate jebanje neko, a ovamo se kao svađate da se vlasi ne dosete

  9. Solidno se razumes u dogovaranje jebanja putem pvt-a

  10. sam sebe uništavaš

  11. pokusavam ali ne mogu da dodjem na red od tvog unistavanja

  12. Jel počelo ovo ili šta? El sam opet zakasnio ili može prijava?

    prijava

  13. Sutra pocinje u 8:00. Nisi zakasnio.

  14. jocko, jel jebeno ne mozes da zdraknes na prvi post?!

  15. Ma ja to konfonzuno napisem.

  16. Prijave počinju sad! I taju do ponedeljka do 08:00, kad će vas na ovoj temi i čekati prvi zadatak.

    JEBEMUMISA! :)

  17. Eto vidiš. Ni sama ne znam sad. Koji je ponedeljak u pitanju.

  18. banovati jocka zbog lenjosti i partizanku zato što konfuzno piše a ustvari laže da konfuzno piše

  19. Mene moš po dva osnova.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.