Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. neće, igraju se deca

  2. ps haj polako jesi se provetrio malo
    treba u što čitavijem stanju da ostaneš za žiri
    ne treba se nervirati zbog svake budale
    ljudi su govna, svi ćemo umreti

  3. Uh jedva ziv ostao posvadjao se sa majkom i sa familijom otima mi keva telefon misli bivsa zena mi salje lascivne poruke pa zato lomim ocevinu jadan je na ledjima doneo sa kosova polja

  4. el mogu i ja dučestvujem???? imam odličan koncept za defku koja se tiče muzičkog i istorije XX stoljeća, ozbiljno
    probao sam da pročitam prvi post al ne ide... tako da molim da mi se odgovori ukratko na sledeća pitanja, ako nekog ne mrzi lolo

    kad počinje
    kad je rok
    o čemu se radi
    el mogu sxtosevi iz okoline

    Zahvalan.

  5. misli bivsa zena mi salje lascivne poruke pa zato lomim ocevinu

    pa jel ti salje?

  6. kad počinje - ponedeljak 8:00
    kad je rok - ponoc, svaki dan je nivi krug. 5 dana traje.
    o čemu se radi - neka glupost. Dosadno mi pa se zabavljam kopiranjem postova.
    el mogu sxtosevi iz okoline - rajfajzen!

  7. može utefteruj me... al odma da se zna da pišem ovo što sam naumio :)
    nije lako povezati muzičko, istoriju i sociologiju...
    el se ceni originalnost, neobicxan rad???

  8. ejjj lele, tek sad videh tvoj post... brisni me... mislio sam da je jedan dan... nema šanse... izvinjavam se i ostalimkolegama što će biti uskraćeni za kvlt lolo

  9. neće biti mesta za sve đake, moraće da troje sedi po jednoj klupi :)

  10. Gugi, moš da budeš domar...

  11. e mogu, to ću moći... ali da sedim da kucam i smišljam zaista neću biti sposoban, ozbiljno, jer mi rtek sad počinje pravi posao i upotreba sivih ćelija, da se tako lepo izrazim

  12. Pa salje jbg al ne lomim zato nego jer me toma smor nervira i dize pritisak ne znam kako da joj odgovorim a moram da joj uzvratim na prozivke jake jer imam ocd

  13. znaci u pravu zena, jbg

  14. A realno kad keva nije u pravu

  15. Coa daj Grču neko mesto da kida
    Paralija stop.

  16. brate pišeš kao da ti se stvarno diže pritisak hahahahaha

  17. Pa i jeste poenta da tako pisem valjda jer zelim da predstavim da je tako nisi bas inteligentna rekao bih

  18. Boh ne znam sta oces, oces da plaze grme, mirno ili da klabingujes?

  19. Oću da se odmorim, neću da klabinguje

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.