Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. опет малверзације и промене ццц

  2. partizanka mi je nudila 20 evra da ne dignem svoj glas protiv nameštanja

  3. pola takmičara ništa živo nisu uradili,a prijavili se
    koji se ku*ac prijavljujete, ako niste u stanju da ispoštujete Mladu Partizanku
    idem peške do Beške, da gledam tekmu sa Žlezdom
    razočarali ste me

  4. Zajke ti si sa prošlog takmicenja uteko... Tako da tisina!

  5. vrati film unazad, pa se onda javi

  6. за кога да гласам да проф изгуби

  7. i šta je hteo pesnik time da kaže?

  8. Ne znam koji film oces da vratim... Jer očigledno je da me zajebavas...

  9. Molim Vas,
    da ostanetu smireni i u duhu međosobne ljubavi i poštovanja.

    Kreativnost je proces koji zahteva izvesne moždane aktivnosti, koje pak ne mogu bez slobodnog vremena. Dokolica je ipak Starogrčki specijalitet. Prihvatite svoju unutrašnju lenjost i svetlost vrline koje se krije u njoj. Napravite nešto, ovo su zadnji dani... Kajzen planira da nas sve strpa u gasnu komoru. Otiđite sa pesmom o ljubavi. Smrt fašizmu Sloboda Kreativnosti!

    Ko ga nema bez njega se može!

  10. E a gde je tabelica za ovo kolo?

  11. Eeeee bre prvo takmičenje u kome učestvujem kao žiri i sad osim što se ko po običaju pojedini takmičari favorizuju, sad su i određeni članovi žirija počeli da se favorizuju....

    tztztz :)

  12. El vidiš, umesto da nameštam takmičenje ko će pobediti ja namštam žiri. Jbm ti glupo, plavo, žensko. Pu!

  13. Partizanko, zašto si stavila ovu u prvi post kad sam napisao da je revijalna?

  14. Aj ti zamisli da nisam stavila. Ja ću sve što budu glasali za tebe da poništim. Samo malo da krenu ljudi da objavljuju, viš da je neka depresija ušla u njih. El može?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.