Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. Posteri

    Sir kan 2,5
    Raconi 2,5
    Sale 2

  2. Reakcije

    Censo 5
    Tilmo i raconi po 3

    Ostali kurac

  3. Defke

    Pajo 5
    Džonimir 4
    Kvejk 3
    Stevčo 2
    Jocko 1

  4. Posteri

    Širkan 5
    Raća 4
    Salence 3
    Ludoslavia 2
    Don 1

  5. Ps,
    Definitivno si najbolji član žirija, sve pročitaš, sve komentarišeš. Jako sam zadovoljna sa tobom. (Ovde ide neki emotikon kiss ili već šta.)
    Al brate-sestro, jel ti znaš da ja jedva i ovo saberem, te tvoje ipo-pola ocene, pa ja to ne umem. Medicinska škola, matematika samo u prvom srednje i to procentni račun. Celi realni brojevi.

  6. Reakcije:

    Ćilmo povratnik 5
    Censo 4
    Širkan 3
    Raćoni 2
    Pic 1

  7. Mlada daj stevci jos jedan poen od mene nek sabira

  8. Profe ja sam najbolji clan zirija hahahaha :pPpppPpppP

  9. Bez glasova jbčpre:

    POBEDNICI PRVI GLAS VUKAJLIJE: DŽONIMIR, ŠIRKAN I TILMO

  10. Znaci glasali su i ovi nenajbolji clanovi zirija a

  11. Makaronac
    Odustajem od takmičenja!

    Pridružujem se, napuštam i ja!

  12. Da li mogu ja duletim mesto Makaronca ili Ludoslavie ovo kolo? Jako me je povredila čunjenica da je Kosovar bolji od mene:(

    EDIT: _______________________ (crta za Bohora da napiše "sujetno govno")

  13. *kosovac

    Jeli brt jel te povredilo sto sam bolii ili ono sto sam rekao za klasiku?

    Eo ako moze se ulece da uletimo obojica umesto njih dvojice, prof kao nenajbolji neka pravi postere i reakcije a ja cu kao najbolji da pisem hahahahaah

  14. A da, i ta klasika je bila, kosovašu jedan neuljudni. To bi bilo 3 šamara, levom rukom = 1, desnom.

  15. Čast izuzecima, ali baš je moglo više da se pokida ovo takmičenje, totalno falimo Pseto i ja!

  16. jesam reko da me ziri ne voli... :D

  17. Evo vako, nađite dvoje da vas menjaju u žiriju i možete da se takmičite. Ja sam totolno za. 100%

  18. Pa zvacu bohora sta loooool

  19. Moze prof, obojica cemo dzentlmenski onom drugom opaliti po samar pa kome kako xd

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.