Prijava

Dajte neku losu, kojoj radi masta!

de bre, censo, ne znam ja to

бирај онда неког

što ja, to je trebala partizanka

u stvari, evo ti sabiraj

а не, ео предлажем комад да то одради

ето, ако загусти негде може и да превагне, ако хоће наравно

A ček mi sad treba ovde javno da glasamo?

Aj onda ovako

definicije:

Jocko-5
Kvejk-4
Glavni-3
Raćoni-2
Flake-1

posteri: (a jbg ima ih samo tri pa cenim da ocene od 3 do 1 a ne od 5 do 3)

Flake-3
Raćoni-2
Stevčan-1

reakcije:

Z.Lukac-5
Dovlavečernji-4
Džmir-3
Censo-2
Raćoni-1

Квејк - 5
Раћ - 4
Јоцко - 3
Флејк - 2
Контра - 1
----------------
Флејк - 0
Раћ - 0
Стевчо - 0
----------------
Џонимир - 5
Ценсо - 4
Довла - 3
Лукац - 2
Раћ - 1

Evo treći dan glasam po službenoj dužnosti i iskreno juče i prekjuče je više manje sve sem po par defki, postera i reakcija bilo sranje... Danas posteri i reakcije bezze ali su zato danas od 10 defki, 7 bile iznad prosjeka... 3 preostale me nijesu baš impresionirale ali dobro.

I još ovo prije nego izbačim glasove (ođe ću pošto valjda partizanke neće biti danas).
Mene i ne zanimaju ova takmičenja, batalio sam defke da pišem evo skoro dvije god i ođe ne bih učestvova uopšte da ne mijenjam jednog od članova žirija, ali moram nešto da predložim - dajite više ovih širih tema na takmičenjima jer onda imaju ljudi više prostora da budu kreativni što se vidi po defkama od danas.
Defke su i juče i prekjuče bile sasvim solidne ali današnje su nekako bile kreativnije... ili su mi možda tako djelovale jer su da kažem tematski šarenije ali dobro... spava mi se sad i ja bulaznim možda...

Evo i glasova:

definicije:
Nitkov - 5 bodova (ne znam je l ovi drugi što su glasali nijesu primjetili ovu defku jer je nema tamo u prvom postu da je zavedena ali brate ovo je jedino ikad išta što mi se sviđelo a ima veze sa Erom, Borom, Jašarom, Ipčetom i ostalim sranjima za Bosance, vidimenekakosamjakuljerpijemvinjakxD studente i sirotinju)
Prof - 4 boda
Kvejk - 3 boda
Jocko - 2 boda
Čegs - 1 bod

Posteri:
Posteri su prejadni uvijek ali ovi su next level prejadni... ali ako baš moram da ih poređam onda ovako:
Stevčo - 3 boda
Raćoni - 2 boda
Flake - 1 bod

Reakcije:
Opet bezze al ae da ispoštujemo
Censo - 5 bodova
Dovla - 4 boda
Džonimir - 3 boda
Lukac - 2 boda
Raćoni - 1 bod

Zhajk
PETAK - IZBORNI PREDMET:

definicije:
autor Kvejk - 5
autor flake4kv - 4
autor Jocko - 3
autori Kontra - 2
autor Raćoni - 1

posteri:
autor NEMA- 5
autor NEMA- 4
autor NEMA- 3
autor Raćoni - 2
autor Stevčo - 1

reakcije
autor Dovla Vicoman Večern - 5 ++++++++++++++++
auto ценсо - 4
autor NEMA- 3
autor Raćoni- 2
autor Džonimir - 1

U romingu sam. Nek doda ps i saberete. Cestitam svima! Nema se para za net. Cmook.

Do kada da čekamo pseta?

definicije:

nitkov 5
prof, kontraverzni, kvejk, hajlender po 3

ne mogu se odlucim, fino kolo sto se tice pisanja, raconi i jocko ostali ispod crte. ovaj nitkov dobio 5 jer se nadam da ce pobijediti u ukupnom skoru, zasluzio je

posteri:

nema bodova od mene. u ukupnom skoru se nadam pobedi paje bio je najbolji

reakcije:

dovla 5
lukac 4
dzonimir, censo i raconi po 1

sova bi pobedila sig da nije ovaj dovla objasnio sa reakcijom

takmicari saberite sami, pismeni ste za toliko. ako ispadne da ste nesposobni sabracu ja kasnije tokom dana fudbal pocinje vrlo uskoro

Ako sam dobro sabrao Kvejk je pobedio u definicijama, raćoni u posterima a ja u reakcijama

Eto, cestitam!

Ostali takmicari ako ne veruju nek provere a ako nece da proveravaju ko ih jebe eto rezultata.