Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. Ocekujem br dobrih definicija 0-2 nego eto malo ziri malo se pravim pametan malo kontritam i eto

  2. Tomo smor ako si stvarno zensko vrlo verovatno bih te jebo ok?( mozda bih te jebo i ako nisi ali to je ono bas bas bas mozda pa ne smem da obecam)

  3. Nije da imam neku zelju da mu kazem ali mogu ako ti bas znaci jbg a za ovo mator ako si mnogo mala onda te ne bih jebo imam neke principe i to

  4. Hahahaah pa sto brises postove jebem ti seme

  5. Pa ti si dva posta obrisala kurwo idi sa cika buljom poremecaje brojite

  6. Тхе Форестер
    Реално много је зајебанији ADD тј. поремећај мањка пажње, причао ми ортак да су изгубили веслачку трку тако што им је један у четверцу само у једном тренутку угледао неку птицу и баталио целу причу.

  7. I ajde ne smaraj me vise moram da radim

  8. Pa ako radis onda nisi mala pusi kurac lazljivi jebem ti mater

  9. jel se ti stvarno nerviraš

  10. uzeo digitalni merač i meri pritisak
    sad će da stavi kocku šećera pod jezik

  11. Pseto picka siptarska...
    E tako... Sad ako ne pobjedim, recu da me mrzi ziri

  12. Idi slikaj muda za sapatnicu u godinama komad 1956

  13. Skoro nisam umro od nervoze nemoj mi to raditi pls

  14. Pajo pobijedices sto posto

  15. A dal ces pobediti to ne znam hahahahaaha kakve skeceve na nacionalnoj osnovi bacam haos e

  16. Ne znam šta više da ti odgovorim, Boh. Imaš onih 5-6 tačaka na Euro2016 temi, prođi ih opet, mora da ti se nešto potkralo xd

    I ne znam kolko ti misliš da ja imam godina, batice? 40?

    I Prosecnog u žiri, podržavam skroz:)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.