Prijava

Jebeni Motika više nije alat nego je to Motika

Не знам да ли си упознат са постојањем аутора са ником МОТИКА, али у сваком случају је и требало да буде лоше, бацање лејм скечева је већ неко време у моди.

Ajd Liverpulovac teraj se u pizdu materinu

Koliko je to lepo reći random liku sa neta koji je zu sto godina.

:) ne sernjaj

ovo je kao da kajzenu objasnjavas da je stefan kjostić kul, u stvari suprotno od toga ili tako nešto

mislim ti sad njemu motika, daj ne troši se

heheh, secam se motike, cist sleng...

I i si caro bio dobar autor nekad

nekad bilo sad se spomiljalo, kuma donela kuma odnela, ciganka nevinost uzela sidu davala

Ono, sad si prelos, ali valja pomenuti da si bio kul.

i ti si omatorio, pa si skontao neke stvari. Naravno da sam prelos

5 je proslo

Jest, nisam nista bolji

A oduvek si bio sranje

shiitina

Stefan Kostic pomesao ove noci crnu i zlatnu

slusam opet album i sasvim dobar na drugo slusanje, ima govana ko didule naravno al to ce da tresti po klubovima koga boli kurac, isti fazon autogram, metar od mene je malo bolja, al na isti fazon

trepni je skroz dobar fazon, a evo sad mi i ova udje u uho
https://www.youtube.com/watch?v=56Dyt4c_yHc

a jebem mu mater svaka dere na svoj nacin ipak je to ceca, ne bi govno izbacila sigurno, prilagodjava se trzistu i dere jbg, poslusajte opet ko razume razume

Rekoh ja brt, zna ceculja sta radi

Da l je iko osim Valdemara mislio da će Ceca da fejluje?

S tim da Valdu ne možeš da zameriš jer čovek veruje u to. OStali prce bez veze i slušaju krišom a javno se kurče iz fazona ko ti je ta Ceca. Nisam čuo ni za nju ni za Lukasa i Šabana takođe

A gledaj, ti i takvi jedu govna. Kako mozes ziveti ovde, a ne cuti za Cecu, Lukasa i Sabana. Nemoguce. Druga je stvar sto to neko ne voli. U mojoj kuci npr nikada na tv-u nije svirala narodna muzika i zaista ne bih znao nijednu Cecinu pesmu napamet u celini. Ali ko slusa nemam nista protiv. Njegov zivot.

kod mene u kuci samo krajisnici cepaju,ne slusamo rome