Prijava

Tihi kada budeš rešio da ideš sa sajta ima da ti napravimo ispraćaj kao za vojsku.

Xeexexex, nikad se ne zna :P

ja jedva cekam :D

Nismo mi te srece da ti odes. :P

a bice vremena.....

al se ipak nadamo...

Bog je veliki...

inace, toliko o stokinom oprostaju, malopre bese ovde...

Pa to je smo ono da iscima ljude kao kad isceniraju sopstvenu sahranu da vide ko bi došao i ko bi plakao.

Evo ja sam plakao...:-)
Stoko,vrati nam se,sve ti je oprošteno! :-)

To dobra losa zla!I ja se slazem sa tobom!
Stoko ova tema koju si otvorio i koji su mnogi clanovi otvarali pre tebe je idiotija cista!
I sta ti to znaci doslo je do zasicenja sajtom!?Naso si sad da nas zajebavas i foliras!
Mene neces prevariti!
Ti si sigurno imao nekih problema sa odredjenim clanovima sajta ili cak moderatorima.Kakavih god problema da si imao nije resenje samo da odes i ne vratis se nego treba da ostanes da se boris!
Zasicenje sajtom?!Molim te!
Ja sam se ovde svadjala sa svima i svakavima i imala sam svakakve probleme na ovom sajtu,ali sam ostala jer sam borac i jer postoji nesto sto me vezuje za ovaj sajt sto je jace od bilocega.
Ali ako ces biti kukavica i ako te ove moje reci ne doticu,fino nastavi da budes kukavica!
A bio si junak na ovom sajtu!

Nemoj echinacea molim te, oteraćeš ga još više :)

Echinacea, hoćeš da kažeš da je nemoguće da ti nešto dosadi i da se nečega zasitiš? Kad god sam mislila da ću da odem sa sajta bar na godinu dana, jer me strašno smorio, vratila sam se posle nedelju dana, jer mi je ponovo nedostajao. Nemaš prava da osuđuješ ljude i da ih nazivaš kukavicama, ako ne znaš kakav problem je u pitanju. A sigurna sam da nije nikakav problem, već mu je prosto dosadilo. I ne razumem šta si htela da kažeš pominjući "borbu"?! Ovo je sve zezanje, ubijanje vremena, a ne cyber borba za egzistenciju. Suvišno je uopšte raspravljati o tome.
Stokine definicije su stvarno dobre, i to jedino važno. Kakva je ličnost i da li je bio "junak" ili ne, nema nikakve veze sa poentom sajta.

Ja to razumem...Meni su se zgadili ćevapi,recimo. :-)

Kad sam rekla "borba" nisam mislila na borbu za egzistenciju.Necu da ti objasnjavam jer smatram da kad procitas vise puta da ces shvatiti.
Prestani da se uzbudjujes i da u recima drugih clanova nalazis negativno znacenje.Opusti se i previse si stegnuta.:D

Kaizene necu ga oterati jer vidis da on sam zeli ici i neka ga!:D

Znam tačno šta si mislila, i dovoljno sam pametna da shvatim posle prvog puta :P.
Ne mogu da skontam samo koliko su ljudi u stanju daleko da idu u analiziranju drugih. :P:P

Misli i dalje sta god ti hoces nemam nameru da te ubedim u suprotno ako to ne zelis.:D
Nisam te ja analizirala analizirali su te i drugi i kolektivno smo dosli do zakljucka.:D

Jaaaooo...!!! Stvarno??? Kako je to lepo :P
Vidiš, ja sebe nisam ni poznavala dok me vi "stručnjaci" niste analizirali! Veliko hvala!!!
Svoje mišljenje si izrazila onim postom od malopre, i jedina osoba koja ovde ne shvata šta hoću da kažem si ti - nisam mislila samo na svoju, već i na analizu drugih. Niko od vas nije dovoljno kompetentan da govori o drugima, ukoliko sam ne ume da nađe dovoljno dobre argumente za običan razgovor i naravno malo izanalizira sebe. Pre svega, mi se ne poznajemo. Uglavnom me ne zanima tuđe mišljenje, ali na onakvu glupost i javno osuđivanje zbog nepoznatog razloga, kao i svesno skretanje pažnje na svoje mišljenje, iako je neosnovano, sam morala da odgovorim.

hahahahahha hahahahahah ahhahaah hahahahah
Ja te potpuno shvatam!
Opusteno!