Prijava

Al ozb u liverpulu kas je igrao punio samk noric, a u barsi bi svako davao smejurija od lige

не лупај јеботе, човек је наместио сва три гола кајту ономад

учинити да дирк кајт постигне хет-трик против јунајтеда је већи подвиг него да сам постигнеш хет-трик против јунајтеда

И ДА, ПЕДАЛДО БАР КОРИСТИ ТЕ ПЕНАЛЕ ШТО ИМ ПОКЛАЊАЈУ, А ПЕНАГУЕРО ПРОМАШИО ТРИ ЗАРЕДОМ

Zaminio sam Defoa i Pajea za McArtura i Lukakua, mrzi me i da racunak koliko sam zbog toga bodova sebi otkinuo ovo kolo.

Dzaba meni Vokes iz Barnlija, kad Aguero svaku da dva komada. Da se gleda estetika jebao bih lagano, ali posto se ne gleda pusim djoku!

Jebo me konj gde prodadoh Aguera, rekli mozda nece igrati ja ga ostavim, vidim jutros, onako mamuran , opala mu cena, ljudi ga prodaju, onda pretpostavih da nece sigurno igrati I prodam ga. Jos dva ce dati do kraja meca. Sad potrosih dve izmene jer ga moram vracati u sledecem kolu.

Evo dao je jos jedan.

To sto je rekao blajvaga pre 18 dana

kako sam ubio fantazi ajao ajao

1033. na svetu ovo kolo o da o da

мареј и армин најгори бројеви један у историји

ја већ пред пензијом, бенија жена храни копривом, лакија стигао начин игре и стероиди...

pa mene izjebo beni 2013 u posl kolu secam se dao ga kambijaso jebeni, pa prosle godine isto tamo vamo, nije mi se dalo, bio sam prvi vise puta nego treba izgurati :D

А био би ред дузмеш, навијам за тебе осим ако неким чудом не постанем конкурентан,

Bolje ti je da se potrudiš da osvojiš ovaj fantazi, stevane, jer onaj evroligaški nećeš.

sta bi bre na kraju ovo sa aguerom i fernandinjom !?!? kapiten mi je jebeno aoooo

au sta mu je uradio, izgleda da opasan pik ima na Luiza, ovo mu je drugi put da startuje na njega ovako krvolocno

Potukli se malo na kraju fernandinjo izbacio fabregasa van terena preko reklame