Prijava

Шта ти је лепота фантазија, у 89-том минуту мој капитен дође до 14 бодова и то како: https://my.mixtape.moe/qtxkpv.mp4

Направио сам три измене, поклопило се у цент, већ сутра не бих имао пара за овакав тим због пада и скока цена. Тако да у следеће коло улазим са минус осам, ето неки очајнички покушај да спасим сезону.

Srećan Aleksis svima koji slave.

gledam da li njega ili aguera, reko mora popustiti celzi kad tad i eto ti djavola.. ali ne zalim se

ja sam istog trena kad sam video crveni izbacio aguera, preporucujem isto dok ne ode cena, do nove godine nece igrati

niko da podseti da se igra danas pa jebote, kejn protiv hala kuci mi nije kapiten, kako cu da prezivim ovo kolo boga pitaj e u picku lepu materinu

Tačno sam znao kad sam video da smo svi stavili Kejna za kapitena da ćemo da ispušimo.

hahh meni ispade jos dobro sto sam zaboravio, sancez barem dade gol

Meni Aleksis zadnje dve kapiten i sad promenim u zadnji čas.

U ovom kolu mi svi doneli poene osim Koste kapitena jbt
Ganja se prvo mesto i dalje

Kakav ocaj od sezone, jedino sto razlika izmedju prvog i desetog nije vise od 80 bodova sto je apsolutno dostizno pa kao imam jos uvek neku volju da igram ovo sranje..

PA JEBEM VAM MATER HAL EVERTON SE VAZI ZA OVO KOLO, 3. PUT ZAREDOM PUSIM TRANSFERE JOS SAM HTEO WILDCARD E ZIVOTE

Кероле нога ти се позлатила, надокнадио ми је са клупе нулу од Дијега Коште маказицама.

Nisam menjao nista 3 meseca i zauzimam peto mesto. Dal ste svi toliko mrtvi :O

Ide se na duplu krunu

Ne bih rekao, al bitno da junajtedovci osvajaju xd

Hahah dobro, to svakako

Koji sam ja Ektor Kuper sunce ti mrtvo jebem. Šta dočekasmo musliman da osvoji fantazi ovaj naš. Šalim se, čestitke armingu.

I H2H koje osvoji čestitke, mrzi me sad da gledam ko je bio u finalu tu.