Prijava

Ja ti lepo kazem da niko nije proteran svi dosli ko gospoda u kuce i stanove, jesi video nekad neki prihvatni centar ili izbeglicku pomoc za ljude sa kosova i metohije ja nisam

Svi imaju i dokumenta i sve a ne ko ovi zapadno

I to je samo zbog zasicenja smori te da dominiras na jednoj teritoriji sad malo kurcenje po sremu pa su sremci prinudjeni da prodaju njive do autoputa i kupuju mecke i rade fasade, pokusavaju ljudi da drze korak sta ce

Ja sam fasciniran dokle si spreman da ideš sa ovim

Ne diraj pseta dok jede govna - stara kineska poslovica

opet kažem, bežite sa kosova u talasima od 1371 bez prekida, to što ste trenutno zauzeli delove gazdinstava ne znači da nećete biti klati ko tovni pilićí i ovde kad dođe čas povratka vojvođanskoj matici, pa ćete ko gospoda u apartmane al pod zaleđen dunav. pod uslovom da ne prihvatite superiornu vojvođansku kulturu, što uostalom uveliko i činite.

kosovarski civil posle dominacije kosovom sprema dominaciju sremom

http://www.vreme.co.rs/arhiva_html/446/images/08-1.jpg

Dal si realan ove mucenike da sprdas?

Šiptari su mnogo gotivnije i jebenije glave od Srba ne Srba sa Kosova nego bilo kakvih Srba, ne ulazim u tu vašu intersrspku jadničku raspravu

hahahaha pa taj bio prosjak i dole dosao ovde na vas kazan. nemamo mi gazdinstva nego imanja koja smo pokupovali, gazdinstvo je tako vojvodjanska rec a vojvodjanski je jezik u izumiranju pre ces cuti "bolan" ili "ba" nego "naopako".

pricace se jednom o sremcima kao o indijancima, bicete u rezervatima samo da spremate snenokle i strudlu fazon

Ovaj primer sa fudbalom je bio sjajan, Srbi u svom gradu naravno raspojasano kurčenje 11-orici fudbalera od strane 30 hiljada ljudi, arlaukanje, sitno huliganisanje, bakljanje zaskakanje, na kraju naravno čak i ne nanesu nikakvu štetu jer su lajavi srbi čak bogami albanski fudbaleri sasvim fino s ozbirom na okolnosti zauzmu stav.

Uefa kazni odoše bodovi, odoše šanse pozz.

Sa druge strane, Albanci pametno i kul odrade svoje domaćinstvo i odu na EURO.

A sve vreme svima koji ne žele da budu slepi, jasno da bi u ozbiljnom sukobu pišali po Srbima veoma snažno da imaju 100 puta veća muda i borbeni moral.

pa mogli bi da nam ga popuse siptari kad mi ne bi imali takve izrode kao ti/tebe

koji mi? ja nisam srbin, ja sam crnogorac ilirske krvi i nemam veze sa vama prljavim žabolovećim slovenima. Albanci su moja kozojebačka braća.

pa upravo takve, zna se da su crnogorci samo pickasti srbi sa greskom u genetskom kodu i kompleksom nize vrednosti

crnogorci su veliki kompleksaši to je tačno kao i svi ljudi dinarskog tipa

potpuno podržavam cara u borbi protiv dođoša. Nešto najgore što što može da se desi jednoj zajednici je dolazak Crnogoraca, Hercegovaca, Bosanaca u većoj meri. Jedino gore je da dođu crnci.

tacno nam treba neki rat da se procistimo od govnarluka

steta samo sto u ratu ginu oni najhrabriji a govnari ostanu po podrumima ili inostranstvu

Normalnom čoveku je teško da nađe energiju da se suprotstavi tolikoj količini kompleksaške želje za vlašću, nadjebavanju bilo koga u bilo kom segmentu postojanja i mafijanju pa je lako ispustiti kontrolu i predati im je ako nema organizovanog otpora kao što bi bio recimo nacizam Adolfa Hitlera.

da li si ti u stanju da se icemu suprotstavis?