Prijava

ok smaraš jebote pokušavam da se lepo šalimo ali ti ne možeš da odolevaš da i u zajebancijama ne glumiš nekog baticu koji je ok ali brale nema zajebancije sa mnom, odjebi pozz

hahaha sisaj mi jaja majmune nisam ozbiljan bio ni sa carom zvizde mi jaja kvalitetno ali sam prinudjen da 12 sati provedem u 60 kvadrata

i uopste nije problem u tome sto sam ja nadrkan nego sto me ti vidis kao nadrkanog pa svaki moj post tako citas

Pa zajebavaš se al i provlačiš to kroz zajebanciju.

Nebitno ok nećemo se dalje svađati, em što smo i ja i ti srbi em što smo zvezdaši

pa sta cu brt takav sam kakav sam ne mogu da pobegnem od sebe prihvati me ovakvog budi covek

pozdrav aleksandre kakosi? gvozden kako sezona kolko ležaljka?

Ovog Cara treba jebeno poslati na temu Istorija i banovati ga čim krene da piše post na svakoj drugoj temi. Guši sa istorijom do jaja. Nađi čoveče meru.

ali gonzo problem nije u tome što ja ne mogu, već što ne želim da nađem meru kad je šitpostovanje dozvoljeno, a banovanje traži kad ti tata kupi vuku

Stec gownarko maleni ha ha

ali gonzo problem nije u tome što ja ne mogu, već što ne želim da nađem meru kad je šitpostovanje dozvoljeno, a banovanje traži kad ti tata kupi vuku

хаха, реално

Okili dokili > Lordovi pisanja

ali gonzo problem nije u tome što ja ne mogu, već što ne želim da nađem meru kad je šitpostovanje dozvoljeno, a banovanje traži kad ti tata kupi vuk

Kapiram ja da si ograničeno sposoban pošto samo o istoriji znaš da pišeš, ali ja nisam nigde tražio banovanje već sam rekao da te treba banovati. Nadam se da razumeš razliku.
Pri tom, ja zaista volim istoriju i čitam sve što mi dopadne pod ruke, a da ima veze sa istorijom, ali ga ti pretera.

ti si dečko stvarno debil, jedeš li stiropora u intervalima između ridanja nad mojim šitpostovanjem

Netacno, sace Gonzo da ti objasni

Care ajde mi se naduvaj kurca, dosadniji si od Rasnog. Fora za stripor ti je vrhunska, sigurno ti je bilo potrebno mnogo vremena da je smisliš.

pobedice te car u raspravi

Ol, ne postoji rasprava. Lik je istripovao prilično sa zatrpavanjem svakog smislenog razgovora proseravanjima o istoriji.

Pajo ti si jedna dobra dusica