
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Aahahah arminže
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201502/715717/zbog-ovoga-nisam-moga.jpg
gledati ove turke je kao gledati srbe, samo još malo gore
ja bih se doslovno ubio da sam niži od 173. ali ono doslovno
translate-choose language-serbian
Ahhahahaha nisam ali je to moje subjektivno misljenje za najmanju mogucu prihvatljivu visinu
http://image.prntscr.com/image/cc5c6b8761704c088893594d8df88055.png
Kako mi sad fali neki čet ljut nisam takao tastaturu godinu dana koksal baba vraća tu neku žar u meni naduhnju je ili kakva već palataliyacija u pitanju je
види му папуче, аахахахахахх
hahah celo stopalo mu stalo u deo za prste
Kad bi se sreli on i Bitlđus, to bi bio sudar titana u rangu prvog susreta Frojda i Junga, kad su pričali 19 sati bez prestanka.
-Ajde na piće.
-Ajde, samo da nasapunjam Koksal Babu.
-Ajde na piće.
-Ajde, samo da nasapunjam Koksal Babu.
Reme likes this
hahahah kako bi se sporazumeli ne verujem da koksal zna eng a jos manje da bitl zna turski
Dovoljno je da budu u istoj prostoriji i odmah će se stvoriti energetsko polje sa izvorom obnovljive energije.
Kuzmanovih sestri bratu rođendan
http://image.prntscr.com/image/fbd2f8b612974d83867d2a44d72ab1ed.png
hahaahah podseća me kad sam ja bio klinac
hahah kad bijes starije a oni nece da ti vrate i smeju se
sta je ovo kru ti razani :SSSS
http://efukt.com/20519_The_Sex_Life_Of_A_Dwarf.html