Кошаркашки турнир - ОИ Рио 2016

  1. Па рек'о сам, читај.

  2. Pitam samo šta se brecaš

  3. Znaš da mogu da te nađem preko ajpija i da te iznabadam glavom

  4. Не знам где се сети Ајзеје Томаса, добро ми ниси набројао и Бајрона Скота, Ника Ван Ексела, Кевина Џонсона или Џона Старкса.

    Ajzea Tomas, najbolji igrač Bostona prošle godine, ne onaj iz Detroita, još sam ti naglasio da na njega mislim da ne bi pravio neke fore.

    Овде није свима место плеја примарна позиција (Најт и Драгић).

    Jeste, al ajd da ne ulazim i u to.

    Неки као што су Шредер, Лосон, Рубио и Драгић су ту негде на граници између прве и друге класе.

    Mislim da je suština cele priče i ono što je valjda Pezos odmah rekao da postoji jedna kategorija između vrhunskih plejeva, koga god da računaš tu, i Delavedove. Upravo si rekao da su ova četvorica između te dve klase.

    Рекао сам за Пола да није показао досад да је прави меч-винер, тј. ретко кад је био она превага у великим утакмицама, али јесте играч који је способан да повуче целу екипу. Првокласни плеј има кошаркашко знање. Врхунски има поред тога и лидерске способности, има петљу да преузме одлучујуће шутеве, да решава утакмице.

    https://www.youtube.com/watch?v=du6W_WEbcM0
    https://www.youtube.com/watch?v=wjNNxfOCkTE
    http://www.nba.com/clippers/malone-chris-paul-best-leader-ever-been-around/
    http://www.nba.com/clippers/scott-sees-nba-top-point-guard-leader-in-chris-paul/
    http://clipperholics.com/2016/05/11/los-angeles-clippers-charles-barkley-wants-chris-paul-to-get-a-ring/

    А Делаведова ће ни крив ни дужан бити први плеј Милвокија јер се Картер-Вилијамс опоравља од повреде.

    Janis Antetokunmprmprpmtrkunmpo je od polovine prošle godine igrao pleja za Milvoki i odlično se pokazao jer je u većini mečeva bio blizu tripl dabla, tako da verujem da će nastaviti sa njim na toj poziciji. Ali i nek bude Delavedova, ja nisam ni osporavao da li on nešto može ili ne može, na ovom prvenstvu je pokazao za mene bar neočekivani kvalitet i do polufinala bio najbolji igrač, zajedno sa Gasolom. Ali u NBA dosad nije bio zadužen za organizaciju igre ni za poentiranje, videćemo već kako će se pokazati.

  5. Milosrdni salomon se javio da brani slabije. Vise zvuci kao napadanje jacih.

  6. boh je vazda bio nježni vitez xd

  7. Lički brav se baš dosta razume u enbiej par puta sam prepisao tikete njegove

  8. to je zato što poljoprivredne zajednice ne trpe neslogu, svađa dva čoveka na mobi ujebe projekat ceo

  9. deky_aod
    Lički brav se baš dosta razume u enbiej par puta sam prepisao tikete njegove

    I ja od tebe Beroe :(

  10. Beroe mi decu iškolovao

  11. Gvozd tako je to u čoporima jbg navika

  12. TI NÎSI NA TARZANIJI MOGAO DA SE PRILAGODISH PA SHUT U DUPE HA HA

  13. SAD SI MOGO NA DNEVNJAKU BITI HAHA

  14. е ај додај још раса паса у онај текст леба ти, озб кида

  15. Ko igra keca za Amere pored Irvinga i Lourija? Jesu poveli još nekog?

  16. OVAKO JEDEŠ PRIMA ŠTAPIĆE RASPRAVLJAŠ SE SA FENEDEROM I DRKAŠ NA RAZGLEDNICU ŠTO TI BURZUM IZ BAUŠIĆA POSLAO HA HA

  17. Šta je gore Čanj ili Baušić? Čuo sam i Čanj da se pominje kao komparacija za Sutomore...

  18. Zapalio sam dve pljuge odjednom koliko sam se uneo u ovo odgovori mi molim te

  19. Deky jel ti radi SP i Arena na kodiju meni ne

  20. Radila u arena četvrak

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.