OI Rio 2016

  1. treba da se daje svež kurac za svakog sportistu, apsolutno sve da bude privatno a pare da se daju za ulične terene, javne bazene i te stvari

  2. treba da se daje svež kurac za svakog sportistu, apsolutno sve da bude privatno a pare da se daju za ulične terene, javne bazene i te stvari

    Ne serite jebale vas pare dobijaju više nego što treba. Svaka medalja dobija 50-40-30 hiljada evra, zlatna medalja dobija i 500L jebeni FIAT, dobijaju se pare za sve medalje na svetskim i evropskim prvenstvima, nacionalne penzije npr. za medalju na OI, delili su im i stanove, pa jebena Nađa Higl pegava je dobila stan zato što je jednom usralo nešto da pliva, sad se onaj njen brat pederko baškari u stanu ni kriv ni dužan.

    Jebo bih Nađu Higl totalno. Simpatična je onako pegava.

    U Engleskoj dobiju karu za poneti, u USA za zlato dobiju 35 000 dolara, i uzmu im za porez 15 000, posle arapskih zemalja dajemo najviše jebemti sport.

    Za ovo prvo ne znam, ali nisam siguran da su toliki porezi u USA.

    Normalno da će vaterpolisti da seru jer ne zarađuju ni 5% onoga što zarađuju u fudbalu/košarci i slično, al daju im, pa Španovićeva samo što ne dobije kurtone kad se jebe da ima.

    Španovićki ne trebaju kurtoni, iskreno verujem da koristi strap-on ukoliko joj kita nije već samoizrasla od dopinga.

  3. Сад кад би неки авериџ зажелео да се такмичи на олимпијским играма, без икакве атлетске позадине, за шта би му било најлакше да се квалификује и такмичи?

  4. Laki, neki neatraktivan sport, fazon jedriličarstvo, boćanje, ili tako nešto. Ne znam šta su sve olimpijske discipline.

  5. Bob. Mada su se to ortaci već setili i uradili.

  6. Šta je ovo koji kurac:

    Dresura
    Svestrana upotrebljivost konja
    Jahanje s preponama

    lolo

  7. hahah, svestrana upotrebljivost konja

  8. Svestrana upotrebljivost konja

    хмммм

  9. https://www.olympic.org/sports

    Нема шансе у бмх, ту има превише ложана а и захтева одређену спремност. Ето, једрење, рецимо, само ти требају паре сигурно јер ми делује као скуп спорт, које немаш јер си авериџ.

  10. najlakše ti je da platiš da te ubace kao rezervu u vaterpolo reprezentaciju

    osvajaš medalju i dobijaš penziju kroz godinu i po dana najdalje

  11. Jbt, koji sve sportovi nisu tu, čudi me da haksbol još nisu uveli kao olimpijsku disciplinu jebeno.

  12. Lolo, ako je šah sport, što nema šaha na olimpijadi?

  13. Zato sto postoji sahovska olimpijada nube

  14. Lol, luk i strela. Pa da l' me jebeš.

  15. jeste konju, ali je fora da bude na pravoj olimpijadi. Ono, svi sportisti su tu i te munje.

  16. The governing bodies of the following sports, though not contested in the Olympic Games, are recognized by the IOC.

    U ovoj grupi je šah.

  17. Pa kao da pitas sto nije skijanje, zato sto vec ima svoju olimpijadu. E jebem te glupa

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.