Prijava

Je l' Tilmo loži vatru za sušenje mesa u Zlatiborcu?
Znam da se neki autor žalio kajzenu da ga odbanuju nakon 3 banovana naloga, a Zlatiborac bio sponzor sajta.

Ja bih bio radostan da sam lučki radnik.

A ti gvozdene razmisli gde ces i kako ces kad ti ukinu internet zbog neplacanja.

pa učlaniću se u sns :)

kenjaš sad truć, sećam se, pitao sam te i ja to bio davno, rekao si da si bio na ivici da glasaš za djb i da te deprimirala atmosfera biračkog mesta i da si "vratio ličnu u džep" :)

хахаха, не зајебавај. баш да сам написао да сам хтео да гласам за дјб, па одустао, не верујем. али могуће да се ти боље сећаш, ја сам и заборавио за то са личном картом. где би то могло да буде да нађем? (да обришем, лол)

ЕДИТ: нашао сам, није баш како бисте ви волели да је било. написао сам лепо да сам одлучио да не гласам. али јесте, да морам да гласам, гласао бих за дјб.

na temi izbori je, ne znam, možda si preterivao, a možda se i ja ne sećam baš tačno.

Vratio licnu u dzep je bilo secem kurac ako nije, neko je bio "zamalo"

i ja se toga sećam 99,9 posto jedino ako nije preterivao stilski, forumaš stari

Možda je bilo i na temi anti DJB-a.

Ljudi, da ne skrecemo temu od kurve i midzeta botovskog vaapitanja.

Eh da mi je da sretnem stepaneka pa da ga nateram da jede pacija govna i punim ustima peva od topole do topole.

добро, истина је негде између. одлучио сам да не гласам, понео личну карту иако сам одлучио и атмосфера ме је додатно уверила да не гласам и вратио личну карту. то је мање више оно што сам написао. сад можда јесте замало, јер да мора да се гласа, гласао бих за дјб. вратимо се актуелним темама.

ЕДИТ: нисам претеривао, једино можда ако сам употребио реч замало. јер није било замало.

Znaci, da postavimo ovako, da su ivana i rvac pre prlainovica rekli to sto su rekli, druga bi bila prica?

Da li bi onda prlainovic bio pajticev bot koji,je odmah potrcao da ukalja napore vlade ili?

Truće, nemoj da vrdaš, evo naći će neko, ima zaludnih ljudi, ako nisi rekao, i ja odsečem Arminov kurac.

A što obavezno Pajtićev bot, šta, ovi drugi koji nisu u vlasti nemaju botove? Možda je bot one zavetnice, Milice ili kako se već zove.

truć kakvi su kanapei na banketima opštinskog odbora djb

нашао сам, није тешко наћи. битно је да сам додатно појаснио без измене суштине. а на истој страни се гвозден аутовао као још већи фан дјб-а, па нећу да качим линк да се не би армин разочарао. :)

ЕДИТ: хахаха, гвоздене, или да ипак качим?

haha ne moraš da kačiš, ne krijem ja ni sad da sam bio idiot koji je prvih par meseci znanja za radulovića razmišljao da glasa za njega. TO mi je jedan od najsramnijih delova života.

samo jedno pitanje pa vi nastavite, ko je pljuvao španovićku i štrfaneka pa ga vučić zvao ološem i da je taj pričao zlato u blato?

како мислиш ко? па ћилмо.