Prijava

Zamolio bih sve autore da polako krenu sa ponudama novčane prirode u pvt

Ovo mi ne ide u prilog al sad se setih.

Deki izbacio neki klip gde mu je vugla u krupnom planu i grimase pravi, otvorim klip i ostavim tel na stolu da popijem kafu.

Vrti se deki na mobu a moj kum gleda i posle 30 sec, "KO TI JE OVAJ JEBOTE"

hahahah a kako da mu objasnim.

E ne moze. Cekao si zadnji min da svi gledaju u tvoju defku

DISKVALIFIKEJŠJN!

E ne moze. Cekao si zadnji min da svi gledaju u tvoju defku

DISKVALIFIKEJŠJN!

Znaš ono moderno dolaženje poslednji fazon, da ne kažem anglicizam koji zvuči gej, da sam fašinobli lejt i to :)

Ps: grupe do kraja kao intertoto takmičenje

Što bi reko Šešelj, taj poslednji ko dođe na žurku..sve dobre pičke su već odvojene i piće popijeno. Xd

to bi bilo to, ko je dosao dosao je

smislio sam sjajnu stvar(makar je meni sjajna) za nastavak takmicenja, sad cemo kad izbacimo ove sto nisu napisali mi to da izglasamoi po 3 ce da prodju dalje. onda ce prvi iz grupa da spice u cetvrtfinale a drugi i treci unakrsno da igraju osminu finala i to prvi iz grupe a sa drugim iz grupe b pa idu na prvog iz c, drugi iz a i prvi iz b na prvog iz d i isti sistem za donji deo kostura objasnicu sutra ako nekom nije jasno. a da ne bude posle da ima nekih mahinacija da odma napomenem da se dalje u kosturu sudaraju grupe a sa c a b sa d

sistem je onaj sa vaterpolo takmicenja jer tolko ucesnika ima

tilmo i dalje ide na rodjendane koji pocinju u 8 a pica ima do 11 posle samo fanta i crno vino

editovane su grupe, visak je izbacen, neki su imali srece da u grupi ostane 4 takmicara al sta cemo sada fortuna je nekome majka a nekome maceha svima zelim srecu ziri se povlaci u svoje odaje i sa rezultatima pred vas izlazi sutra do podneva tad dobijate i novu temu i obavestenje do kada se pise, sportski pozdrav

mordos kol da vrati post koji je obrisao

neko pominjao na nekoj temi bagrdan i tamo sam hteo da ostavim komentar a nekako se stvorio ovde

ne lazi djubre jedno napisao si da ti se svidja sistem takmicenja kakav bagrdan koji kurac

aa da bree, kolko sam se prebacio onda. svidja mi se sistem stvarno. ne znam sta sam se isprebacao sad mnogo

mislio sam da sam ono napisao tamo, a oono ovde. pliz nemoj da mislis da sam mnogo puko i da me diskvalifikujes :(