Prijava

очекивао сам неко отварање болница или афричку децу на крају реченице

A sto ne zna imena nfl igracima koji zgrcu lovu haha

може на лер , враћам сутра

имаш пљугу, заборавио сам кући своје хехе

Ma ću idem u lidl čisto da vidim šta ima.

хахахаха тилмо убо си га у центар

Samo treba sacekati malo da i lidl prilagodi cene ostalim marketima i to je to, prodje drama cela.

Uzecu ti dva orbita, kao na reklami

Uzecu ti dva orbita, kao na reklami

I obavezno ide uz neko "xexe"

E nek mi neko objasni kako bicikl koji ako je dobar platiš 400+e može da bude sirotinjska spika

Ko normalan gleda cenu bicikle kad je kupuje? Ja kad kupujem biciklu, samo odaberem koja mi se sviđa, dobar dan - dobar dan, daćete mi ovu, ne kao neki bednik da pitam koliko košta, kao sad će toliko da košta da neću moći da kupim posle auto, mislim to mi se i desilo, sada svuda biciklom idem jebi ga :(

Vuce brt imas celicne nerve haha

Misliš, imam previše vremena :)

Ja kad vidim vučetov post, uhvati me neka nelagoda. Znam da piše sa najzabačenije i najnenaseljenije tačke sveta.

Treba imati muda da se ode i živi na Zelandu.

Ja ne bih mogao, odlepio bih.

Treba imati muda da se ode i živi na Zelandu.

Ja ne bih mogao, odlepio bih.

Dobar standard, prijatni ljudi, i za razliku od Australije, nema nijednu jedinu otrovnu zivotinju, bar ne dovoljno otrovnu da moze ubiti covjeka. Prije nekoliko godina bio treca zemlja na listi najboljih zemalja na svijetu za zivot. Ne znam sto bi tu trebala muda, koliko nase stoke juri u Njemacku pa nikom nista, a Novi Zeland i Australija su kilometrima ispred Njemacke, Austrije i svih tih zemalja.

Opusteno tilmo mene uhvati nelagoda kad pomislim na nis i jug srbije.

Ignorisem ovaj Mujin post, i slazem se sa thilmom da treba imati muda za otici na NZ

Ignorisi slobodno, al objasni zbog cega? Sta to fali Novom Zelandu?

novi zeland je jednostavno nesimpatična zemlja.

Mujo vidi se da nista ne znas o odlasku 15.000km od kuce, izolaciji i svemu.