Prijava

Dolasku u srbiju jednom u 5 godina i slicno.

Dolasku u srbiju jednom u 5 godina i slicno.

Zasto bi iko normalan dolazio u Srbiju i jednom u 5000 godina, a ne u 5? Jedini validan razlog koji mi pada na pamet je porodica, ako je neko vezan za svoju jako a nisu otisli sa njim, mada se uvijek to moze povuci, postoje uvijek te sitne rupe u zakonu.

A sto se izolacije tice, izolacija od cega? Srbija je veca pripizdina i vise je izolovana od civilizovanog svijeta nego vecina zemalja, bukvalno gde god da odes odavde ides na bolje, ako izuzmemo zemlje zahvacene ratom i one bas najsiromasnije po Africi

Mujo je kompletan degenerik

Popisam ti se u bosnu smrdljivu, pripizdinu onu. Srbija je nju jork za bosnu medjede

Немојте те бојице, комшија. Ево, имамо ове, јефтиније, а исто је, дете неће да примети.

Popisam ti se u bosnu smrdljivu, pripizdinu onu. Srbija je nju jork za bosnu medjede

Ko je spominjao Bosnu? Ja pitam zasto Plidu i Thilmo misle da Novi Zeland ne valja.

I da, napusi se kurca.

Za Srbiju sam samo napisao da normalan covjek nema razloga da se ikad vraca ovde osim ako nema familiju koju oce da posjeti, jer je realno teska pripizdina i kurac od drzave. Isto mislim i za Bosnu, i za Crnu Goru i cijeli ovaj raspadnuti Balkan, jer ovde nikad nece biti bolje, tako da dzabe pokusavas da me prozivas na osnovu toga sto sam iz Bosne...

pusti crnu goru mujo, nisi vidio i ne možeš da komentarišeš. drš se bosne.

pusti crnu goru mujo, nisi vidio i ne možeš da komentarišeš. drš se bosne.

Bio sam i po Crnoj Gori, sto, oces da kazes da se tamo dobro zivi? Jeste bolje nego ovamo jer imate more, ali po svim ostalim kriterijumima mi izgleda da je isti kurac ko i ovde svugde

bio sam i ja po bosni pa pojma nemam što radite tamo i boli me kurac otprilike kako živite. samo maestro može da priča o tome on je živio svuda po svijetu. a novi zeland mi djeluje kao govno ali ko zna, možda je fino.

bio sam i ja po bosni pa pojma nemam što radite tamo i boli me kurac otprilike kako živite. samo maestro može da priča o tome on je živio svuda po svijetu. a novi zeland mi djeluje kao govno ali ko zna, možda je fino.

Pa boli i mene kurac savrseno, samo kazem da su za mene sve ove zemlje kurac i da ne bi nikad se vracao u njih osim iz nekih emotivnih razloga, a jedini razlog zasto uopste se i spominje Balkan je zbog ovog Maestrovog retardiranog komentara, prije toga se pricalo o Novom Zelandu.

Ja vjerujem da jeste fino, bar po onome sto sam citao i sto su mi ljudi pricali, a i realno je tu uz Australiju, a Australija je jedno od najboljih mjesta na svijetu za zivot, tako da kontam da ne moze biti nesto lose ni ovamo

tebe mujo treba ignorisati možda sam crkneš

tebe mujo treba ignorisati možda sam crkneš

Onda me ignorisi i prestani jesti govna na svaki moj post ovde, idi u tu tvoju pripizdinu kad ti je toliko lijepo i smaraj ljude tamo

ajde ti na novi zeland tamo ti je med i mleko

Dovoljno se vidi da si glup i bez tih predskolskih forica, ne moras se truditi

mujo suva entelegencija

australija mi oduvek delovala ko amerika za sirotinju....kontam da je australija najslicnija americi za zivot