Prijava

https://twitter.com/preljubazna/status/938151325841477634

da ne ulazim u oftopik, fina sitorinjska spika ovo :)

Slazem se sa Psetom, kurva jedno od najpostenijih zanimanja sig.

Inace lepo je ovde videti smislen razgovor, podrska za Sevastokratora, da imam vise vremena ukljucio bih se u raspravu

Vidim da neki ljudi donose zaključke o mojoj inteligenciji i ličnosti zbog mojih stavova, veoma zrelo ponašanje. Nego da obrazložim nisam konretno mislio na "kurve" kada sam reko kurva, pre svega sam mislio na prosečne "fuksice" koje se uhljebe kod nego tatinog sina i onda mu sisaju krv dok nenađu bogatijeg, odnosno mislio sam na najgori sloj društva koma ništa nije ispod časti, koji bi sve uradili radi svoje lične koristi.......ne nisam idiot ad hominem argumenti ne dolikuju pametnoj osobi tako da pazite kako se izražavate....da se vratim na temu, jedno je kada se nega žena bavi prostitucijom radi preživljavanja i opstanka, drugo je kada neka likuša popuši kurac nekom pajseru za novi telefon....kada kažem "kurva" mislim na drugi tip osobe....

Plidu primetio sam da me mnogi vi ne shvatate ozbiljno, što po nekim mojim akcijama ne bi ni trebalo, mada reći ću ti sad, sebe lično smatram veoma zrelim za svoje skromno godište i u mogućnosti sam da razumem racionalne argumente i vodim inteligentnu debatu......to što nekada dopustim da moje emocije nadjačaju moj razum i kompas za istinu.......jebiga moram da popravim tu osobinu........

sebe lično smatram veoma zrelim za svoje skromno godište i u mogućnosti sam da razumem racionalne argumente i vodim inteligentnu debatu

svojevremeno, dok je ovaj sajt bio ziv i dok sam ja bio skromnog godista, mene su trpali na forumu ko tu fuficu sto pusi za telefon za mnogo manje blamantne stavove od ovih tvojih

tako da nemoj mnogo da se vredjas

Ne jedi kulen......ja nikog nisam uvredio.

vredjati se =/= vredjati nekog

https://twitter.com/preljubazna/status/938151325841477634

da ne ulazim u oftopik, fina sitorinjska spika ovo :)

tnjiterasi ubedljivo najveci retardi u srbiji, a konkurencija je paklena

ako me ista vise iritira od gluposti koje pisu, to je forma kojom se sluze

nije mi jasno kakvoj amebi taj pokusaj humora i sarkazma moze da bude smesan/simpatican

Pravopis tezi ka minus beskonacno

mislim da je namerno tako.

Ovu salterusu treba tuci

Svi vi koji ste otisli tamo radite za svabu i non stop ste u stresu, da li crte dobiti otkaz ili ne. Drugo, radite samo za hranu i celog.zivota placate STAN (nemate nista svoje). Nemate vremena za vaspitanje dece, za vidjanje sa rodbinom,i ako imate onda je to nedelja gde mora covek da se najavi da bih dosao na pisljivih sat vremena.I onda posle svega toga moj zakljucak je : Zivecu u Srbiji i imacu svoj stan i ustedecu vise i radicu za svoj narod.i druzicu se sa svojim rodjacima prijateljima,a ne da mi komsije.budu Turci,svabe i da mi Haus Maistor lupa non stop na vrata da,l glasno pricam itd. Pozdrav

sirotinjska spika je ici negde van. srbija je sasvim ok ako imas para. ljudi ovde ili imaju mnogo para ili nemaju uopste ni za kartu do dizeldorfa ili imaju a nece da idu jer su vec zakasnili da pocinju nesto preko (40+)

u pravu je, gastarbajterska je muka pregolema

meni ova djeluje ko neki SNS bot

tnjiterasi ubedljivo najveci retardi u srbiji, a konkurencija je paklena

ako me ista vise iritira od gluposti koje pisu, to je forma kojom se sluze

nije mi jasno kakvoj amebi taj pokusaj humora i sarkazma moze da bude smesan/simpatican

Подржавам сваку реч.

srbija je sasvim ok ako imas para. ljudi ovde ili imaju mnogo para ili nemaju uopste ni za kartu do dizeldorfa ili imaju a nece da idu jer su vec zakasnili da pocinju nesto preko (40+)

AHAHAH sreca pa je vec na odgovarajucoj temi