Prijava

Simpatican pokusaj prozivke, nije ni prvi, a vjerujem ni zadnji, nastavi da vjezbas, mozda jednog dana i uspijes da sastavis neku kako treba...

ovo sa tvitera moze i u ttransfer blama.a i toj kurvi je cilj bio da nadje nekog da zivi na visokoj nozi cim se zali.sigurno masta kako bi unakazila tu drugu da ne bude vise lepa pa ona da zauzme njeno mesto.nema bogatasa za tebe umri govedo-to bi joj napisao da imam tviter

paninaro napusi se kurca, radis li ti ista u zivotu osim sto mene pratis po forumu i pises gluposti?

ne mujo ti si me fascinirao

pa vidim, al odmori malo, valjda vidis i sam da mi tvoje misljenje nije od nekog velikog znacaja...

mada doduse vidio sam da i gomilu drugih ljudi smaras i drkas bez razloga ovde, nisam te ipak dovoljno fascinirao izgleda

I dalje zastupam mišljenje da su kurve ne moralne i glupe zbog same činjenice da nemaju poštovanje prema svom telu........ni jedan argument neće promeniti moje mišljenje

Kurve su kurve jer nemaju ni jednu drugu vrednu osobinu. Gde ste videli da arhitekta ili inženjer postaje kurva....

Vidi primer, lepa postena devojka celog zivota se trudi radi i zalaze, vredna je uči i pomaže roditeljima, završi školu fakultet ima najbolji prosek i dođe vreme da se zaposli kad ono kurac.............Sa druge strane imamo dronfulju koja sa 16 rasiri noge i zarađuje više od vredne pametne kulturne devojke......ne kurve nisu uredu..

Daj Jan, jebote, ovo su bas blamantni komentari

Vidi brate ako imaš neku tvrdnju moraš da je obrazložiš. Konkretno govoreći ti zastupaš da je devojka koja se jebe ja brzu lovu poštena dobra i moralna osoba. Očigledno delimo drukčije mišljnenje......

Malo je kontradiktorno reci da nikakav argument ne moze da ti promeni misljenje (sto je df. dogmatizma) i onda zahtevati obrazlozenje. Cemu obrazlozenja kad se slepo drzis stavova?
Zbog tog dogmatizma je prvi citat blamantan.

Teza da su sve kurve kurve jer nemaju nijednu vrednu osobinu je blamantna jer pretpostavlja da je biti kurva neka intrisicna osobina zene, a ne zanimanje na koje se vecina zena odluci iz ocaja. Da bi tu tezu tvrdio ozbiljno, moras poznavati ako ne sve ili vecinu, onda makar veliki broj kurvi (i to dobro ih poznavati). U kom to crno-belom svetu ti zivis kad mislis da je svaka osoba koja se jebe da bi prezivela apsolutni gad od coveka?

To nas dovodi do toga zasto je treca teza blamantna. Tu pretpostavljas da su kurve paraziti koji ne rade nista, zavrnu suknju jedno sat vremena dnevno i zive bolje od prosecne zene. Da li si uopste promislio kroz sta te zene svakodnevno prolaze? Rizik od polnih bolesti, od toga da ce ih neki mentol opljackati/prebiti/zadaviti, strah od pandura, od makroa ako nesto sjebu, strah od toga kako ce porodica reagovati ako se sazna da su kurve... Pritom ne znam o kojim to parama govoris, kao da su one automati koji 24h dnevno imaju musterije i kao da im niko ne uzima pare (makroi) i niko ne zakida. Realnost je malo drugacija od tvog crno-belog sveta. Dajem obe ruke da bi 95 posto kurvi dalo dupe (okej, nesrecna metafora) da moze da zivi zivotom neke od tvojih "lepih, postenih i moralnih" devojaka. Biti kurva nije privilegija, biti kurva je moranje i nesreca u 95 posto slucajeva. Ali umesto da varaju narod, rade nesto sto ne ugrozava druge. I na sve to trpe strasnu osudu drustva (cesto vecu od onih koji zapravo rade lose stvari). Nisu sve kurve moralno vrle, ali bar nema razloga da pretpostavimo da je svaka moralni gad.

Prestao sam da čitam nakon drugog pasusa al bas bijete bitku sa samim sobom filozofi kapiram da ono hodate ulicom i posvjedocite nekoj pojavi i onda je u glavi analizirate to premisa konkluzija i kako vec oni kurci. Sprzen vam mozak opasno

ne bas, to je samo zargon kojeg je tesko osloboditi se, kontam da je ljudima iritantan, al jebiga sad, valjda je bitnija poenta od toga

Ma slazem se, bilo mi je jasno i startu samo vi filozofi volite malo da ga zabiberite, slabo ce ti jan ovo shvatiti

hahaha jan gluperda ne shvata nista kompleksnije od svojih tupih izjava

Sevastokratore sto ti je merak da objasnjavas ljudima gdje grijese a vecina ti na kilometarski post odgovori sa tipa "sta znam, nisi me bas ubjedio"

zato sto ce sutra kad bude jebavo kurvu da joj pljune usta i kaze da zasluzuje to jer je nemoralna

Svestokrator ma brate lepo si reko, biti kurva je moranje, a on decko ima neki problem sa time da samo coveka procenjuje na osnovu nekih velikih dostignuca.Ali mislim da nisu u tolikom strahu od policije jer i policajci su ljudi i ce pozele nekad neki uzitak,vecina nema nikakve polne bolesti,ja mislim da ce mentol radije da odbije da joj plati i da pobegne... i kurva najcesce veruje da joj se to sto si nabrojao nikad nemoze desi i veruje da ce svi momci biti posteni i da su dosli presvega zbog skidanja nevinosti.Sto se mene tice najveca opasnost je od toga sto se plasi da je roditelji ne otkriju kako mi se cini.

Uzmi šećer umjesto meda.

Kurve su kurve jer nemaju ni jednu drugu vrednu osobinu. Gde ste videli da arhitekta ili inženjer postaje kurva....

https://www.ekapija.com/thumbs/milutin_folic_180714_tw630.jpg