Prijava

Napisao sam tegla jer iako je prvenstveno posuda za spermu, isto tako je pogodna i za sitniš, jer je providna i lako se otvara, dok su kasice prasice složenijeg načina korištenja i skladištenja.

Ko ima običaj da čašćava, zahvati pola šake kovanica i kad mu treba samo artikal poput cigara/žvaka, sitnišem plati i časti jer ako plaćaš papirnim novcem opet ti ili vrate kusur koji je možda veći pa ih ne možeš častit.

Nosite pederuše brtćo.

Ne bih nosio drugi telefon osim ajfona pa taman da me sponzorise taj neki drugi brend 500e mesecno

svi na vuki imaju ajfon

nisam vidio da je prekopirano lololo

drkanje na onu salatu govedju u bucku

Ovaj sajt je najveća sirotinjska spika ikada

http://buspluslokator.99posto.org/

Dve zene u 17 isle iz Zemuna, izasle kod GO NBg. Vrlo neprijatne.
Linije 17
pre 12 sati, 38 minuta, 25 sekundi

Linija 860 hostaplera koliko hocec na svakoj stanici do barica izlaze po dvoje. Narode oprez
Linije 860li
pre 14 sati, 25 minuta, 17 sekundi

pa kakve veze ima sto imam pare, a necu da vozim tenk koji mi trosi 15 litara, pogotovo sto po citav dan sam u kolima po gradu.....plus sto nemam KOMPLEKS NIZE VREDNOSTI pa da moram da kupim ne znam kakva kola da bi dokazivao bilo kome ko me ne zna nego me vidi kad prodjem kolima pored njega pa da misli da imam para
nema mi nista crnje nego neko skupi 4k evra jedva i onda kupi bem ve pa ga vozi samo kad zna 100% da ce neko da ga vidi kad prodje inace ga ne vozi jer nema da natoci u njega

generalno se samo sirotinja proteze vise nego sto moze da podnese sa kupovinom ne znam kakvih kola, telefona od 800e, a da ga izvrnes iz dzepa mu ne mozes istresti 150evra

83 od opštine do crvenog krsta čisto
Linije 83
pre 12 sati, 50 minuta, 4 sekundi

замисли ископају метро у београду (нема шансе да се деси али рецимо), био би празан јер не можеш да се шверцујеш

Kako li će provlačiti kablove za metro pitam se

metro ne bi bio profitabilan u beogradu zato ga nece ni izgraditi, nema dovoljno ljudi s transportnim zahtevima cak ni u vrsnom casu na najprometnijoj relaciji banovo brdo-centar. Laki metro bi bio bolje resenje kao sto je i bila prica ali se neko nakrao izgleda...
Beograd vec ima prigradsku zeleznicu odnosno bg voz, moglo bi se to malo prosiriti i biti jos bolje od metroa koji je gradjanima primamljiv samo kao pojam u fazonu e imamo metro kao svi veliki gradovi

Treba da udje u kulturu naroda metro, cela jedna generacija da se smeni nije to samo ga napravi
Tata moj me ne bi naterao da idem metroom ko Nijemci pa i 200 metara da ne mogu da parkiram njušku kola na vrata lokala jer sam KOMPLEKSAŠ

Marko objasni kako to ne moze da se svercuje u metrou?

Ja kao neko ko se svercovao u metrou zelim da demantujem ovu izjavu

zato sto ne mozes da udjes uopste na stajaliste jer je podzemno i moze da se kontrolise ko ulazi

LRT bi bio efikasniji od metroa u bgu, ne moze samo tako e ovo vam je metro sad je reseno sve, neki napredni evropski gradovi su odustali odavno od metroa jer je neisplativ kao i nama

Dobicete kurac u vidu 5 novih buseva kakav metro laki metro. Jel neko ozbiljno veruje U ZELEZNICU METRO I PREVOZ

Glupane, mozes da udjes. Barem u U-bahn mozes da udjes bez karte. Nisam pokusavao ali niko te na ulazu ne kontrolise, vjerovatno ima kontrola koja ulazi naknadno