Prijava

da je tako svuda, Bohore, mislio sam da je jasno da na to mislim omg

Svidja mi se tvoj gif bohore, mislio sam da su zabranjeni gifovi te vrste s obzirom da su vecina gif avatara govno

pa to oko viska u kasi zavisi od gazde....kad naprimer neko ima jednu prodavnicu otprilike i jebe mu se za visak pusti to radnicama, nece se svakako obogatiti od 500-600 din viska dnevno, a ispasce dobar poslodavac dzek.....a kad su u pitanju lanci prodavnica kojih ima po 15-20 u gradu, da ne pricam o ovim vecim marketima, nista od tog viska ne uzimaju radnice

jer logicno na dnevnom nivou u tom slucaju viska bude na desetine hiljada, a boli gazdu bas kurac da ostavlja to nekome

da se ja pitam, ja bih ukinuo te kovanice od 1 i 2 dinara, bas mi se penju na kurac
nek sve cene budu okrugle tipa ako je nesto kostalo 68 da kosta 70 itd i tako sve
kao one pare sto su ukinuli od ranije, 50 para jebenih

edit: ajde od 5 din bih mozda ostavio

Uzimaju kusur od 10 centi ali one od 5 centi su im gadne, tako da teorija o zveckanju sitnine nije tačna. Ne za većinu.
A i da ti ne bi zveckala sitnina, uzmeš teglu i stavljaš kovanice u nju i problem riješen. Kad hoćeš da ideš u prodavnicu za potretpštine zahvatiš šakom iz tegle da bi imali da se raskusurate ako na kasi nemaju sitno pa eto i koristi od toga.
Ljudi generalno ne vole kovanice, razlozi za to mogu biti svakakvi ali ja mislim da je zbog toga da neko ne pomisli da propadaju staležu manje platežne moći jer Bože moj plaćaju sirotinjskim kovanicama umjesto papirnim novcem iznose do 2 eura.

ne moze da stave 70 din nego namerno stave 69 jer PSIHOLOSKI utice na tvoj um da je jeftinije

Bre ljudi, radnice zaključuju kasu i peglaju pazar ako će da uzme niko ne može da je spreči.
Zabranjeni su Plidu

Mešo bre kakva tegla da mi je samo to da uradim danas lako bi ja teraj u kurac to gde ćeš se jebavati s tim

Iz prodavnice u pantalone pa u kola ili na sediste pa iz kola u kucu pa u teglu haha kakvi to

stikle na noge, noge u kola, i tetovaza na ledja gola xd

pa nmg, ovde gde mi komsinica radi u jednom lancu mikromarketa, svaki korak im prate kamerom, i menadzerka sutradan dolazi kupi viskove itd....msm naravno da ne gledaju po ceo dan u kameru dal je uzeo neko visak, al ono ako dodje ova i kaze nema viska od juce, naravno da ce znati da je uzeo neko od radnica, a ova mi rekla da i u ugovoru joj stoji da visak ostaje prodavnici

jes uzmu iz kase pare, ajd Bohore nemoj srati. nema sanse

hahah ali Mesja sa teglom

сјећам се једном остао ми пун курац те сиће од по 1 2 цента и одем у банку да пребацим на рачун преко оне машине а било је брат брату килограм таман да наручим пицу кад оно излази 7,66 еура

поента приче је да људи које стрефи мали инфаркт кад им не врате ту сићу могу да ми попуше маестров курац јер је на нивоу статистичке грешке

nama je to nesto ispod cast, nijemcima npr. stvar principa. oni svi imaju tegle u koje skupljaju tu sicu. svaki dan kad dodju kuci iz dzepa povade kovanice sitne i ubace u tu teglu.

Jeste vi realni, svaka radnica po str-ovima dekra, pa de zivite vi? . Znam kad mi je pricao prijatelj caletov sto drzi str, kad je stvavio krisom kamere, kaze u pantalone su trpale, plus su svaki drugi dan zvale taksi da dodje ispred radnje i da ih odveze kuci hahah

Srbijanci lopovi su

I Nemci onda mogu da se napuše kurca na tegli