Prijava

Daj stevane i tvoj, da vas pratimo, nema svrhe da kačim moj kad sam izduvao (mada je bolji od mlatonijevog xd)

Имамо само три различите позиције, Џејмс, Љуљ и Шенгелија, уместо Теа, Вонамејкера и Данстона. Значи гледамо сад Љуља и Вонамејкера.

Kakve kurčine od timova vi imate baš sad kad sam ja poduvao, pu jebemumater

Šalim se, i moj je kurac, samo nešto malo manji, heh xd

Čestitam na pobedi, Stec

Извукоше ме Љуљ и Рендолф. Укупно 144, и није тако лоше испало на крају.

Први ми је тим по броју поена, уз моралну победу коју сам однео још поодавно - за мене је ова сезона успешна, овом приликом проглашавам победу!

(хеј, млатони, друже, хајде да хакујемо стеванову шифру и да му продамо било ког играча петнаест секунди пре почетка кола... кладим се да није ништа комплексно, још само да нађемо неког из хан пијеска)

Treba nam jedan haker iz Han Pijeska da nasumično nabada Stevanovu šifru dok ne pogodi

Не упозорава мене џабе Мозила већ неко време.
http://image.prntscr.com/image/0e0a984a589842debac9e69b77aaae7a.png

Ал зајебите ме с честитањем, нећете ме преварити. Ено Рака који је шести на свету (сад је девети, у ствари) имао 30 мање од мене. А имамо још најмање два пуна кола.

Stevane znam ti sifru

Немој рећи никоме

Necu brt tvoja tajna je mirna sa mnom

Teo
Ljulj
Klajburn
Dekolo
Bogdan
Hanikat
Vojtman
Judo
Rendolf
Printezis

Daj tim, Stevane

idi bre mlatoni u pičku materinu, pa kako :D
9/10 istih, ja dao tea za larkina da bih uklopio ovaj ostatak jbg

Јао, каква пропаст у најави

Уместо Теа Џејмс, уместо Клејбурна Ханга и уместо Војтмана Шенгелија.

Sjebao sam se, ipak 8/10 sa mlatonijem, imao i ja printezisa pa sam ubacio brauna kao potencijalno iznenađenje, kao ne može onoliko loš efes pod košem da bude.

Gledam bez tona Pao Fener, kako se bre zove ovaj crnac u Feneru rahiticni centar, razvali covek

Ал ме изнервираше Ханга с 5 фаулова и Војтман са лаганим набијањем индекса док Шенгелија све време седи на клупи...

На Војтману имаш 17 поена предности и сутра би могао доста Клејбурн да ти донесе, сад једино да Џејмс набије до 30-ак, да ми ублажи донекле минус.