Prijava

Mene jebu krediti pa me razbijaju taman sam mislio da ovo kolo krenem da sklapam tim kad ono pad od nekih od kojih nikad ne bih ocekivao

Ali dobro, imam tipa 3-4 igraca koja i ne mislim da menjam...valjda ce nekoga od ostalih da prosere malo a da ovi jaci malo puse kurac pa da ih kupim

Edit: u stvari sad sam izmenio sve haha i mislim da sam napravio odlicne izmene ovo kolo ali sam morao da zrtvujem guduru jbg

Помињао сам вам како с овим тимом играм у још једној лиги и да лик има 60 поена више од мене. Прошло коло сам смањио заостатак на 20 и понадао се да ћу с ових 160 да му се приближим још или чак да га престигнем. Сероња имао 210 у овом колу! Побеже ми на 70 разлике, осми је у Србији тренутно, а знате шта је занимљиво? Први пут игра овај фантази...

Стеване, слушај ме сад, имам један савет за тебе. Ти брате мораш да кикснеш једно два кола овде. По могућству наредна два, док не избијеш с кредитима на 600.

Продао ме шенгелија, продао ме котон, обојицу сам истерао без дилеме икакве, нећу ништа више да мењам, био бих на 170+ да су мазге бар просечне биле. На страну слукас, лекавичијус и остали.

Али бого мој, ћераћемо се, сад сам се стабилизовао макар, личим на нешто.

Можда ћу и да кикснем мало с бодовима, али зато што ћу сад да јурим кредите. Најбољи ми тим, који има 20 бодова више од овог, има 618 кредита.

Продао ме шенгелија, продао ме котон, обојицу сам истерао без дилеме икакве, нећу ништа више да мењам, био бих на 170+ да су мазге бар просечне биле. На страну слукас, лекавичијус и остали.

Slukas brate ti je svjedno otišao u max rast ima sam ga i ja. Parahouskog sm isto imao... ejdino me jebe sad što nemam lengforda jer je previše poskupio jebem mu mater ali dobro, saće imati index minus pet protiv zvezde hahah

ленгфорд братац ће да набије 10 само од изнуђених фаулова, мимо поена :)

нисам незадовољан слукасом, он ме је васкрсао солидно у прошлом колу, остављам га док нема богдана.

а сад стиже вест да се и клавер повредио и да паузира пар недеља, дакле везенков опет ту (још ако се не врати доелман до меча са жалгирисом биће он прва опција на четворци, весеље, мада онда је и јанкунас одличан избор), а имао сам намеру да му се захвалим, баш солидно поштовао откад је доелман ван терена, лекавичијус ми је на плеју јер расте а чекам ертела да престане да пада с ценом, па да га узмем уместо литванца, биће нешто, имам неку идеју како би то требало да изгледа, ал' сад... видећемо.

http://i.imgur.com/aa6cR9d.png

Ovo mi je neki preliminarni tim... Ima nekih ukrštanja ođe koja me mogu zajebati ali očekujem i rast kredita i neke solidne poene... a ne treba mi još mnogo kredita da bih dohvatio još par igrača koje želim

а сад стиже вест да се и клавер повредио и да паузира пар недеља

Таман сам одлучио да продам Рада, а Клавера оставим још једно коло, ал' мораћу обрнуто. Једва чекам да видим како ће у Атини да упути од нула до једног шута из игре.

екавичијус ми је на плеју јер расте

Da znaš da se tu baš razmišljam. Dončić svakako ide napolje jer ide sad na CSKA sad... Ođe je (bar za sad) vrijeme da mu zahvalim na saranji koja traje od prvog kola i u kojoj mi je od početnih 33 dogurao do 50 kredita vrijednosti...

Tea sam stavio za sad tu jer mi je on neki cilj ali mislim da može da se desi da ode u neki mali minus ili neki blaaaaagi plus, pa da ga sad ipak ne stavljam a da uzmem jekavičiusa da ode u neki blagi skok i da ga mijenjam u sljedećem kolu za jeftinijeg ili samo blago skupljeg Tea...

Guduru i Simona ne diram, jer se u njih uzdam protiv Uniksa makar da ne odu u minus... Jebi ga moram imati neku kvotu pravoslavaca u timu

Таман сам одлучио да продам Рада, а Клавера оставим још једно коло, ал' мораћу обрнуто. Једва чекам да видим како ће у Атини да упути од нула до једног шута из игре.

Hahahahaha ja ovo odradio i sta sada moram da menjam? Ozb se povredio bilmez?

4 седмице Клавер најмање.

Ово што Митке каже, било на Евролигином сајту.

O jebo mu pas mater a nisam mogao da docekam ruda/rada da sklonim

Prodao Ruda uzo Slotera i aukurac

Ja budjavog harangodija nemam kredita ni za leba.

Al bice, ocekujem rast od 8 igraca(6 garantovano)

Mene Je Koton unistio od Samog pocetka, jebeni mvp razvojne lige ne moze vola u gujcu ubost, sad mi ga se be isplati Ni prodavati...

Pa prodaj ga u paketu sa nekim skupljim koji ce imati pad i kupi dvojicu sa rastom. Ili cekaj da koton skoci.

Ja sam bas u minusu sa kreditom harangodi je ono za sta sam imao cekam da neko od ostatka poraste dovoljno da odradim ovo gore opisano

E ps, i Harangodi ti povređen